• Reklama

Pomoc lajkowi z aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pomoc lajkowi z aliexpress

Postprzez Yooperek » 13 sie 2014, o 23:07

Witam własnie dowiedziałem sie o tym "chińskim allegro" i potrzebuje małej pomocy. Otóz planuje zamówic swoją pierwsza rzecz mianowicie buty roshe run (oczywiscie podrobki to wiadome ) , jednak troche obawiam sie UC. Otoz slyszalem miedzy innymi historie o tym jak jakas dziewczyna kupila sobie torebke firmowa i UC ukarało ją grzywna 2000zł. Jak postepować zeby te buty dostać bez zadnej kary ? Dodam ze planuje oczywiscie kupić tylko jedną pare w celu uzytkowania własnego a nie sprzedazy. Czy jak Celnicy dobiora sie do paczki moge dostać grzywne? Czy lepiej wtedy im nie odpisywac i trudno wiadome ze lepiej stracic te pieniadze wydane na buty niz placic wysoka grzywne (lub dogadac sie z chinczykami) . Slyszalem ze wtedy paczka wraca spowrotem do Chin . Wiem wiem ze było juz mnóstwo tematów z takimi pytaniami ,wszystkie przewertowałem jednak nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. Czy jak nie odpisze się nic przez te 20dni to moge mieć jakies problemy czy tylko jedynym minusem jest utrata (lub odeslanie)paczki i w tym moich pieniedzy. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć i jak postepować ? Slyszalem tez ze to ze sprawdza jedna jedyna paczke ktora zamowie jest wrecz znikome.
Yooperek

Telefon:: Samsung Galaxy Ace

Reklama

Re: Pomoc lajkowi z aliexpress

Postprzez benggun » 14 sie 2014, o 09:43

laik czy nie laik ( lub też "lajk" jak piszesz w temacie), powinieneś pofatygować się o poczytanie forum...

wszystkie możliwe scenariusze do przeczytania tutaj:
oplaty-celne-za-towary-sprowadzane-z-chin-t1159.html
benggun

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE V970
ROM: BRUNO

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI