• Reklama

Polecane i kształtowanie cen

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Polecane i kształtowanie cen

Postprzez amigo » 9 gru 2013, o 21:40

Witam

Od nie dawna jestem zarejestrowany na forum i czytam wątki zamierzając zrobić zakup w ali i brakuje mi takiego tematu, a nawet 2. Polecane aukcje na przykład najpopularniejszego A820 lub innych gdzie warto kupić w danym czasie bo jest jakaś promocja czy zniżka itp (tylko od zaufanych sprzedawców)

Brakuje takiego tematu jak kształtują się ceny danego produktu czy cena wzrosła i kiedy może spaść. Dla kupujących już jakiś czas te sprawy to oczywistość. Tak patrzę na przykładzie A820 ale i nie tylko to jakby nie podchodził do zakupu obecnie to cena kształtuje się w okolicy 140-150$ jak jest tańsza to koszty przesyłki dochodzą i wychodzi na to samo.
amigo

Telefon:: 2700
ROM: 1024

Reklama

Re: Polecane i kształtowanie cen

Postprzez matlos » 9 gru 2013, o 21:59

Wysłane z Nokia 3310
matlos

Pochwały: 6

Postprzez arcadioush » 9 gru 2013, o 22:04

@amigo, oczekujesz, że ktoś "hobbystycznie" za Ciebie będzie wyszukiwał atrakcyjne produkty [tj. telefony] a Ty będziesz tylko klikał, kupował, płacił, wyżalał się w temacie opóźnionych przesyłek a potem, jak już paczka dojdzie, kasował szmal od innych?. No wybacz, amigo... Załóż sobrero, bo Ci głowa przemarzła...

matlos napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bingo.
arcadioush

Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Postprzez KarlosW » 9 gru 2013, o 22:11

Temat z promocjami może być jak najbardziej, reszta j.w.
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez amigo » 9 gru 2013, o 23:10

arcadioush napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bingo.

Źle mnie rozumiesz. Ja nie jestem handlarzem i nie handluje jedynie co to zamówię produkty dla siebie ewentualnie polecę znajomym. Chodzi mi o to, że jak ktoś coś kupi interesującego w interesującej cenie to może podzielić się tym na forum to nic nie kosztuje, a i jemu nie ubędzie.

Czy to tak dużo na przykład TEL XXX cena 115$ zniżka 10% link.

Co do opinie sprzedawców to ja wiem, że taki temat jest i bardzo dobrze ale on ocenia sprzedawców. Jak już wybierzemy produkt to możemy sprawdzić czy u tego sprzedawcy jest pewne kupowanie.
amigo

Telefon:: 2700
ROM: 1024

Postprzez bartazzz » 9 gru 2013, o 23:33

Przecież masz temat o sprawdzonych sprzedawcach oraz o współpracy z geekbuying. Jak ktoś słusznie napisał w temacie o xiaomi red rice kto tanio kupuje dwa razy kupuje

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI