• Reklama

[ZTE V967s] Pokrowiec i zestaw słuchawkowy

[ZTE V967s] Pokrowiec i zestaw słuchawkowy

Postprzez -MANY- » środa, 11 grudnia 2013, 01:36

Witam,

Czy kupował ktoś z Was do ZTE V967s pokrowiec na zamek od jakiegoś innego telefonu?
Przeglądam alledrogo od jakiegoś czasu i nic nie mogę konkretnego znaleźć, bo wszystkie za małe.

Może ktoś polecić jakiś zestaw słuchawkowy (słuchawki typu "do kanałowe") do tego telefonu? W zestawie nie było.
-MANY-

Reklama

en.001phone.cn=

Re: [ZTE V967s] Pokrowiec i zestaw słuchawkowy

Postprzez grendel » czwartek, 12 grudnia 2013, 01:03

Z pokrowcem na zamek się nie spotkałem. Wiem natomiast, że nie ma dedykowanego pokrowca idealnie pasującego do ZTE V967s. Podobnie rzecz się ma do folii ochronnej na ekran. I jedno i drugie robione jest dla ZTE V987.

O ile niedokładność folii można przełknąć, o tyle z etui (np. NILLKIN) jest ten problem, że ZTE V967s jest nieco grubszy od swojego bardziej wypasionego brata V987. A to oznacza, że np. pokrowiec silikonowy (mimo, że sprzedawcy piszą o kompatybilności z obydwoma modelami) nie obejmuje w całości boków naszego 967 z powodu większej jego grubości. Może to przeszkadzać i wcale nie trzeba być w tym przypadku detektywem Monkiem. Miej to na uwadze.

Co do zestawu słuchawkowego - gniazdo "jack" w ZTE V967s jest nieco innego typu niż w większości telefonów. Objawia się to "dziwnym" dźwiękiem w słuchawkach w postaci jakby wycofania wokalu, odgłosu jakby dźwięk pochodził ze studni itp. Jednak niektóre zestawy słuchawkowe/słuchawki pasują. Musisz sprawdzić to metodą prób i błędów.

W tych niepasujących temat załatwia odpowiedni adapter, zmieniający piny na wtyczce jack. Jeden taki posiadam do odstąpienia.
grendel
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez -MANY- » czwartek, 12 grudnia 2013, 01:38

grendel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki za info.
Odnośnie pokrowca, to chodzi mi o taki neoprenowy/ materiałowy potocznie nazywany chyba "skarpetą".
Zdaję sobie sprawę, że dedykowanego nie znajdę, także jeżeli ktoś by wiedział od jakiego telefonu może podejść to prosiłbym o info

grendel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wolałbym kupić pasujący bez przejściówek (do kanałowy).
Jakby ktoś miał już to za sobą i mógłby coś polecić proszę o info.
Pozdrawiam :-)
-MANY-

Postprzez grendel » piątek, 13 grudnia 2013, 23:09

Sam adapter jest całkiem poręczny.

DSC01287.JPG

DSC01288.JPG

I dodatkowo - ładnie nawet wygląda. Zresztą oceń sam.

DSC01289.JPG
grendel
AKTYWNY

Re: Odp: [ZTE V967s] Pokrowiec i zestaw słuchawkowy

Postprzez grendel » wtorek, 17 grudnia 2013, 01:11

-MANY- napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na innym forum wyczytałem (nie podaję linka żeby po głowie nie dostać od admina), że słuchawki z pilotem, bodaj H2 od HTC po małej przeróbce pilota związanej z przelutowywaniem pinów na przewodach do wejścia jack działają idealnie.

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka
grendel
AKTYWNY

Postprzez grendel » środa, 25 grudnia 2013, 04:36

Pasują też słuchawki i zestawy słuchawkowe od Nokii. Sprawdziłem to na 4 szt. starszych modeli. Z tym, że były one w zestawie z telefononami - nie smartfonami. Więc nie wiem, czy nie zaszły jakieś zmiany w smartfonach.
grendel
AKTYWNY

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE