• Reklama

Podwójne obciążenie rachunku

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Podwójne obciążenie rachunku

Postprzez norman » 31 paź 2014, o 11:50

Podczas próby płacenia na Ali wyskoczył jakiś błąd , druga próba już przebiegła normalnie, ale niestety gdy sprawdziłem konto w T-Mobile(Alior Sync) widać że dwu krotnie zablokowało mi kwotę za jeden zakup. Nie wiem po czyjej stronie leży wina i jak mam to rozwiązać ? Na razie na liście transakcji obciążenie się nie pojawiło, ale na rachunku zablokowana kwota jest podwójna.

p.s. zakupu dokonywałem wczoraj
Ostatnio edytowano 31 paź 2014, o 12:05 przez norman, łącznie edytowano 1 raz
norman

Telefon:: iOcean X7 HD

Reklama

Re: Podwójne obciążenie rachunku

Postprzez blue_voyager » 31 paź 2014, o 11:59

Stwierdzasz czy pytasz? Bo to postu nie wynika. Jeśli pytasz co zrobić, to sprawa jest oczywista: kontakt z Twoim bankiem i kontakt z Alliexpres z dokładnym opisem sprawy, podaniem godzin transakcji i innych szczegółów i prośbą o wyjaśnienie problemu.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Podwójne obciążenie rachunku

Postprzez fake4r » 31 paź 2014, o 12:24

Być może zablokowana kwota wróci na Twój rachunek.
Raz też miałem dziwną sytuację bo wyskoczył też jakiś błąd na stronie a kwotę mi zablokowali. Ale po krótkim czasie blokada została cofnięta i zapłaciłem drugi raz już bez problemów.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI