• Reklama

[Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo i innych marek

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Re: Czy oryginał?

Postprzez TLasky » 11 lut 2015, o 10:07

zadra napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Słuchaj nowy na forum kolego- bardziej doświadczeni użytkownicy chcą Ci pomóc i powiedzieli, co jest im do tego potrzebne. Zdjęcie sprzętu to jeden z bardzo ważnych elementów weryfikacji, więc jeśli chcesz naszej pomocy to sugeruję się dostosować, bo inaczej czeka Cię życie w niepewności :-D. Zrób tych kilka fotek (nie wiem czy w K900 jest możliwość dostania się do baterii, jeśli tak m.in. przyda się zdjęcie tyłu telefonu bez klapki, jeśli masz jakieś obawy możesz zamazać IMEI) i jeśli na pierwszy rzut oka nie będzie widać nic niepokojącego, to przejdziemy do bardziej zaawansowanej zabawy stosownymi aplikacjami weryfikującymi, które nie dadzą się oszukać jak Antutu :-). Bardzo dobrze było by, żebyś zdobył również informację o źródle pochodzenia przedmiotu (od gościa, który Ci go sprzedał), choć rozumiem, że może się to nie udać.

T.

Autor postu otrzymał pochwałę
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez zadra » 11 lut 2015, o 13:14

Fotki są na aukcji której link wkleiłem. Tych cienie nie moge ując aparatem. Klapki nie zdejme bo w k900 trzeba odkręcic tył aby dostac sie do baterii a na śrubie jest plomba. Jesli znasz jakieś inne aplikacje niz antutut, antutut x, cpu z to bardzo prosze o info sprawdze nimi tel. Wystepuje jeszcze jedna wada o której zapomniałem napisac jak dam podświetlenie na maxa to czasami widać, że ono mruga lekko ale to zwaliłem na niewiadomego pochodzenia androida.
zadra
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 01:17
Telefon:: lenovo k900

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez blue_voyager » 11 lut 2015, o 14:20

Tak jak koledzy wcześniej napisali, najprawdopodobniej to jest oryginał, tyle że refub, czyli odnawiany. Takie telefony mają najczęściej nowe obudowy i używane, naprawiane wnętrze. Naprawiane lepiej lub gorzej, dlatego mogą się pojawić problemy. Uczciwy sprzedawca poinformowałby o tym, że to refub, nieuczciwy niekoniecznie.
Opis na aukcji jest więcej niż enigmatyczny, ja osobiście nie kupiłbym u kogoś takiego.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez zadra » 11 lut 2015, o 14:26

Moim zdaniem gościu nawet nie ma pojęcia, że coś jest nie tak. Generalnie oprócz tych 2 wad ekranu tel jest ok. Mam nadzieje, że chinczyk nie włozył jakiejś padliny. W antutu pokazuje rozdzielczość ok dpi tez wysokie kwestia tylko ile wytrzyma ten ekran jesli faktycznie to nie fabryczny element. Ja jeszcze podejżewam jedną opcje, że ktoś zwrócił ten tel to chinczyka z zerwaną folią i ten nakleił inną aby go odsprzedać.
zadra
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 01:17
Telefon:: lenovo k900

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez a3franek » 11 lut 2015, o 15:58

Witam. Przeczytałem cały temat ale chciałbym się upewnić. Czy telefony z tych aukcji są oryginalne?
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 2.html?s=p
http://www.aliexpress.com/item/Original ... 0.html?s=p
Niby parametry mają jak w oryginale, ale wolałbym się upewnić. Bardzo proszę o pomoc.
a3franek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 15:53
Telefon:: Sony

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez shayk » 11 lut 2015, o 16:01

MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez roki » 11 lut 2015, o 16:34

A MI CHINCZYK ODPISAL O LENOVO S660W
"This is a customized version of the phone, as restricted areas, it will not appear on the site in other countries."
roki
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 21:31
Telefon:: HTC

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez blue_voyager » 11 lut 2015, o 16:39

A myślałeś, że co Ci Odpisze, że to jest oszukany telefon, dzięki któremu naiwnych można naciągnąć na kasę? Wiadomo, że się nie przyzna do oszustwa.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez shayk » 11 lut 2015, o 16:40

Nie ma modelu s660w to jest podrobka. Jest s660.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
Avatar użytkownika
shayk
VIP
 
Posty: 1845
Dołączył(a): 4 kwi 2014, o 13:16
Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez roki » 11 lut 2015, o 17:43

JAK JESZCZE NIEPOTWIERDZILEM otrzymania telefonu moge otworzyc spor, co jest dla mnie najkorzysrniejsze??? tak naprawde niewiadomo jakie nma parametry ten tel????
roki
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 21:31
Telefon:: HTC

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez blue_voyager » 11 lut 2015, o 17:46

Otwórz spór, jako powód podaj produkt nieoryginalny.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [Ostrzeżenie] Podróbki telefonów Lenovo

Postprzez roki » 11 lut 2015, o 17:51

zadac zwrotu calej kwoty, tylko wtedy trzeba go odeslac, a wysylka pewnie ze 100zl
roki
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 21:31
Telefon:: HTC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lenovo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron