• Reklama

Podróbki a chińskie produkty

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Podróbki a chińskie produkty

Postprzez Uhahany » 14 lip 2014, o 19:57

Cześć. Moze mi ktoś powiedzieć jak odróżnić podróbki od chińskich wyrobów. Żeby później nie mieć problemów z UC :)
Jeszcze mam pytanie jak to robią Ci użytkownicy z allegro mają same pozytywne komentarze,a sprzedają podróby?
Mają szczęście czy to coś więcej?
tutaj przykłady aukcji nie wiem czy to jakaś podróba czy chiński wytwór
http://www.aliexpress.com/item/Camoufla ... 93270.html
http://www.aliexpress.com/item/Wireless ... 04252.html
Ostatnio edytowano 14 lip 2014, o 20:28 przez Uhahany, łącznie edytowano 1 raz
Uhahany

Reklama

Re: Podróbki a chińskie produkty

Postprzez basa » 14 lip 2014, o 20:19

Poszukaj na forum jest już wiele tematów o podróbkach , wydaje mi się że nie za bardzo rozumiesz pojęcia tego co nazwać podróbką. Przykładowo twój link do aukcji allegro - nie widze tam nic co było by niezgodne z regulaminem Allegro , koleś sprzedaje chińszczyzne ale nie podróbkę. Z drugiej strony widze że lokalizacja przedmiotu aukcji allegro Bydgoszcz , u ciebie w ustawieniach forum Bydgoszcz , czyżby reklama swoich aukcji czy moza proba zniesławienia konkurencji ? :)

Wracając do tematu w skrócie (reszte wyszukaj na forum) - aby coś nazwać podróbką (taka na którą sie doczepi UC) musi być na towarze podrobiony znak towarowy (logo) lub inne zastrzeżone patenty - o patenty nikt sie nie doczepi bo nikt z urzędników UC ich nie zna ale o loga jak najbardziej , więc jak chcesz kupować bezpiecznie pytaj sprzedającego na Aliexpress czy twoar ma jakies zastrzeżone znaki towarowe które zostały pominięte , zasłoniete lub "zphotoshopowane" na zdjęciach aukcji - chociaż i tak na 100% nigdy mieć pewności nie będziesz bo chinol by tylko sprzedać powie że nie. A miało być w skrócie :>
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez Uhahany » 14 lip 2014, o 20:30

no właśnie o to mi chodzi
nie znam wszystkich firm słuchawki wyglądają normalnie, a okaże się, że to jakaś podróbka jakiejś tam firmy, której po prostu nie znam
żeby coś ocenić trzeba to znać z produktami znanymi nie ma z t tym problemu, gorzej zresztą
swoją drogą ktoś kupował kiedyś takie słuchawki bezprzewodowe blutu? na alledrogo widziałem za 300zł
a tutaj 15$
link zmieniony, mój błąd
Uhahany

Postprzez ebola1972 » 14 lip 2014, o 21:03

Kupuj sprawdzone produkty od polecanych sprzedawcow. Unikniesz rozczarowań. Ze sluchawek moge polecić xiaomi piston.

Wysłane z Xiaomi Red Rice
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez basa » 14 lip 2014, o 21:08

ebola1972
Pistony sa swietne ale raczej nie sa sluchawkami bluetooth :)

Co do tyych słuchawek blutucz:
Kolego uhahany myślę że bardzo łatwo możesz rozwiać wątpliwości dotyczące produktu jeżeli spojrzysz na feedback dotyczący tych słuchawek z linka do aukcji który podałeś.
Zauważ że produkt oceniło 426 kupujących z czego 359 dało maksymalną ocene 5 gwiazdek , 53 osoby ocene 4 gwiazdki a tylko 8 osob wystawiło negatywa. Już po tych ocenach możesz wysunąć pierwsze wnioski co do jakości produktu , ale żeby sie jeszcze upewnić poprostu weź poczytaj sobie te feedbacki , wiele osob czesto cale receznje produktu daje w swoich komentarzach wiec czasem jak chcemy kupic dobrze warto jest poświecic troche czasu i poczytac sobie wszystkie "feedy" zarówno te pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio edytowano 14 lip 2014, o 21:12 przez basa, łącznie edytowano 1 raz
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez Uhahany » 14 lip 2014, o 21:09

bezprzewodowe chciałem bo do biegania
przez blutu jakieś, w Polsce cieżko coś takiego znaleźć,a u Chińczyków trochę tego jest
Uhahany

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić