• Reklama

Podróbka Blackberry 9700

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Podróbka Blackberry 9700

Postprzez lukchm » sobota, 16 lutego 2013, 21:30

Witam jestem od kilku dni posiadaczem podróbki modelu Blackberry 9700. Menu polskie chociaż niektóre słowa są nieprzetłumaczone - po angielsku. posiada wi-fi, tv, bluetooth, dual sim, slot micro SD, dwa aparaty foto, lampę błyskową, czyli wszystko co w chińskich podróbkach. Nie wiem jakie ma wgrane oprogramowanie.

Mam 2 pytania. Pierwsze odnośnie touchpad'a który jest uszkodzony.

Czy mogę wymienić go i zastąpić oryginalnym z Blackberry dostępnym na internecie w cenie 20-25zł? Czy w tym "chińczyku" on nie będzie działał ani nie będzie pasował?

Drugie pytanie moje odnośnie tego telefonu jest takie: Co może być powodem częstego zawieszania się telefonu podczas klikania dowolnego klawisza lub niektórych opcji? W telefonie gaśnie wyświetlacz po czym albo ponownie się zaświeca i telefon powraca do ekranu głównego (tapety)
i loguje się do sieci, a czasami gaśnie i już nic nie pomaga tylko wyciągnięcie baterii na kilka sekund i ponowne uruchomienie. Gdy oglądam Tv jest ok nie wyłącza się, gorzej jak chodzę po menu klawiszami numerycznymi, przeglądam opcję lub wejdę na przeglądarkę internetową wtedy się często wiesza.
Nie wiem czy jest to wina sprzętu czy oprogramowania. Jak sądzicie? Może ktoś się już z taką usterką w tym modelu spotkał?

A i jeszcze jedno włączam aparat przez chwilę jest ok a po kilku sekundach robi się obraz z aparatu jakiś taki niewyraźny (zamazany, zlewają się kontury etc).

Czekam na porady, będę wdzięczny :)

[ Dodano: 2013-02-17, 20:05 ]
Prawdopodobnie tel jest na układzie MTK-6235

[ Dodano: 2013-02-17, 20:05 ]
MTK-6235
lukchm

Reklama

Powrót do INNE MARKI