• Reklama

podkladka chłodząca pod laptopa

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

podkladka chłodząca pod laptopa

Postprzez katalonczyk » 23 gru 2014, o 00:33

witam, planuje zakupic jakas podkladke chlodzaca. KTos moze kupywal i moze cos polecic?
katalonczyk

Telefon:: Motorola Moto G

Reklama

Re: podkladka chłodząca pod laptopa

Postprzez mrergie » 23 gru 2014, o 00:36

Połóż laptopa na wytłoczce od jajek :-D
Nic nie kosztuje a potrafi pomóc.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez leoxxx » 23 gru 2014, o 00:57

mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pod warunkiem, że mieszka się w stodole ;/
Porównanie zdjęć smartfonów: http://fotosmartfon.blogspot.com/
leoxxx
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Postprzez fake4r » 23 gru 2014, o 01:02

Jeżeli masz brudny radiator i koty na procesorze to podstawka nie wiele pomoże, i chyba ogólnie nie wiele pomagają z tego co słyszałem...
Proponuję wyczyścić z kurzu radiator i wentylator a przy okazji nałożyć nową pastę termo przewodzącą. W wielu przypadkach pomaga i temperaturka jest z miejsca niższa.
A jak nie to bierz pierwszą lepszą która Ci się podoba bo specjalnie niczym się nie różnią, plastik + wiatraczek + diody.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez ddr » 23 gru 2014, o 01:32

Odpuść sobie wszystkie tańsze niż 80zł.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez katalonczyk » 23 gru 2014, o 11:32

2 zupelnie inne opinie... jedna, ze to nic nie pomaga i byle jaka bedzie ok, druga opinia ze tanszej niz 80zl sie nie oplaca... Jestem madrzejszy :)

a tak serio to wiem, ze nie zanizy to jakos ogromnie temperatury mojego laptopa ale... gdy gram na laptopie trzymajac laptopa na kolanach to otwory na dole chcac nie chcac sa czesto zakryte... a tak majac na podstawce zawsze mysle to lepiej bedzie.
katalonczyk

Telefon:: Motorola Moto G

Postprzez fake4r » 23 gru 2014, o 11:43

Czyli nie potrzebujesz super podstawki chłodzącej tylko dodatkowego "dystansu" między Twoimi kolanami a laptopem, tak aby właśnie te otwory wentylacyjne nie były zakryte - o czym pisze w każdej instrukcji laptopa. W takim razie nie ma sensu przepłacać za taką podkładkę.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez ddr » 23 gru 2014, o 15:41

To jeszcze zależy od TDP podzespołów. W moim niestety jest wysokie i sam zacząłem studiować podkładki.
Najlepsze są z siatką z przodu i dużym wolnoobrotowym wiatrakiem np. z tańszych to będzie NC400 od SilentiumPC, z droższych coś od zalmana.
Gówna pokroju mikrusowatego wiatraczka wiejącego w jednym punkcie nie dość że może nic nie dawać to jeszcze może się przyczynić do podwyższenia temperatury, a niestety tylko takie są do 80zł.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
ddr
VIP

Postprzez sokolow » 15 sty 2015, o 16:18

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

pomoże :) miałem 2 lata temu problem z chłodzeniem grafiki w laptopie i się przegrzewał przy WOT po paru minutach. podstawka (dobra) znacznie wydłużyła czas użytkowania.

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

prawda jest też taka, że wyczyszczenie sprzętu potrafi zdziałać cuda.
tak czy inaczej wyczyszczenie + dobra podstawka pomaga chłodzić laptopa. ale ma to tylko sens przy mocnych lapkach, na których da się grać. tym do przeglądarki / worda itp. wielkiej różnicy nie robi podstawka.
sokolow

Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Postprzez Jerry29 » 13 maja 2015, o 10:23

To prawda – ja zanim dałem sobie wcisnąć podkładkę, oddałem laptopa do serwisu do czyszczenia (co w dużej mierze pomogło), a dopiero potem zdecydowałem się na jej zakup. Wiele sklepów chce od razu sprzedać jak najdroższą podkładkę, najlepiej powyżej 200 zł, żeby tylko zarobić. Ja skorzystałem z usług .... – mają zarówno serwis, jak i sprzedaż.
Pierwszy post i od razu reklama?
blue_voyager
Jerry29

Telefon:: lg

Postprzez zbigniew59 » 13 maja 2015, o 20:59

Aby przeczyścić laptopa wystarczy końcówkę odkurzacza-samą rurę przyłożyć do otworów wylotowych i chwilę poodkurzać. Sposób polecany na wielu forach i nic nie kosztuje.
zbigniew59

Postprzez ddr » 13 maja 2015, o 21:06

@up, i mało skuteczny.
ddr
VIP

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić