• Reklama

podkladka chłodząca pod laptopa

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: podkladka chłodząca pod laptopa

Postprzez faraon20 » 14 maja 2015, o 09:07

Już lepiej sprężonym powietrzem z kompresora, mojemu HPkowi pomagało, dopóki i tak się płyta główna nie przegrzała i spaliła.
faraon20

Pochwały: 3
Telefon:: Huawei Y300

Reklama

Postprzez TLasky » 9 cze 2015, o 01:05

Mam w domu Zalman ZM-NC3 i dość dobrze daje sobie radę z przegrzewającym się 6-letnim Samsungiem mojej, którego z niezrozumiałych dla mnie przyczyn (dostała niedawno nowe Lenovo...) nie chce się pozbyć :-D. Generalnie spełnia przesłanki powołane wcześniej przez ddr tj siatkę i duży wiatrak, ale niestety nie spełnia kryterium ceny określonej przez ddr. Wulkanu nie zgasi, ale lapka przy życiu utrzymuje :mrgreen:.

T.
Ostatnio edytowano 9 cze 2015, o 01:50 przez TLasky, łącznie edytowano 1 raz
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez TLasky » 9 cze 2015, o 01:49

Alternatywnie można kupić powietrze w puszce, ale niestety ciśnienie nie będzie nawet zbliżone do tego z kompresora.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez ddr » 9 cze 2015, o 02:53

Wydajna podkładka schładza o jakieś 10 stopni, to nawet sporo. Jednak poprawia też cyrkulację powietrza co w lecie się przyda, niedługo będę gdzieś kombinował sobie nc400 bo w takim tempie to przez wiedźmina pocieszę się laptopem jedynie 2 lata.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić