• Reklama

Podejrzane strony z podróbkami!!

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Podejrzane strony z podróbkami!!

Postprzez maćq » 29 cze 2014, o 19:41

Witam!
Niedawno szukałem podróbek butów i innych tego typu rzeczy z chin. Założyłem parę kont na stronach które oferują takie rzeczy ale nie podobne tylko podrobione tak aby wyglądały dokładnie jak oryginalne.(podejrzewam te strony ponieważ nie mam innych kont na stronach które mógłbym podejrzewać o coś takiego, moze to też być strona eachmall.me) Wspomniane strony to między innymi tideaaa.com, jennynikeshoses.ru itp.. Załączam email od Google w którym jest opisana próba logowania z miejsca z którego raczej ciężko byłoby mi się zalogować. Nie wiem czy wybrałem dobry dział ale chciałem wszystkich ostrzec przed takimi stronami, ja osobiście zmieniłem hasła na wszystkich stronach które nie pochodzą ze wschodu poza dx.com i aliexpress.com.

Załącznik:
wp_screenshot.jpg
wp_screenshot.jpg (52.32 KiB) Przeglądane 1186 razy
maćq

Telefon:: Google Nexus 4
ROM: Stock

Reklama

Re: Podejrzane strony z podróbkami!!

Postprzez tmk10 » 29 cze 2014, o 21:10

Użyłeś tego samego hasła do konta co od maila?
tmk10
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Lenovo A850 LeEco S3

Postprzez maćq » 29 cze 2014, o 22:28

Tak i wiem że to było głupie. Teraz już mam wszędzie inne.
maćq

Telefon:: Google Nexus 4
ROM: Stock

Postprzez marx » 29 cze 2014, o 22:36

to sie ciesz że nie próbowałeś tam zapłacić kartą!
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Libero » 29 cze 2014, o 22:50

Ja miałem podobną sytuacje ale po wejściu na Aliexpress. Od razu skan kompa i wyszło że jest jakiś malware. Hasło do googla zmienione.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI