• Reklama

[aliexpress] Początki zakupów

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Czy warto kupic cokolwiek na aliexpress?

Ankieta wygasła 19 wrz 2013, o 02:43

tak
6
67%
nie
3
33%
 
Liczba głosów : 9

[aliexpress] Początki zakupów

Postprzez SensejWrc71 » 11 cze 2013, o 02:43

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem i poniekąd naczytałem się dosyć sporo co i jak lecz nie wszystko jest jasne ponieważ nie jest to opisane na moim konkretnym celu więc mam kilka pytań wątpliwości i liczę na wasza wyrozumiałość bo chyba tutaj o to chodzi więc zacznijmy:
[hide]
Przykładowy link do "aukcji"
[/hide]
wiec tyle co z tego rozumiem jest darmowa wysyłka do polski wiec ponoszę tylko koszt towaru
bo duzo bylo tutaj pisane o cło.

jak zapłacić tak zeby nie zostac oszukanym?
posiadam konto w banku ING, i K@rta wirtualna ING VISA , teraz pytanie czy mam na nia przelac kase i z niej placic apropo opłat dzisiaj ide do banku sie dowiedziec jak to wyglada
bo nigdy z tego nie korzystałem :))
apropo jeszcze mam kilka pytan:

na ile moge zrobic zakupow by uniknac dodatkowych opłat głownie chodzi o ubrania ;)
koszulki,spodnie,majtki,buty itp , jest jakas kwota ilosc miesięczna, kwota ?

Jezeli sa jakies dodatkowe koszta , jakie ?

Moze ktos ma jakies cenne rady ?

Jestem Świerzy wiec licze na wyrozumiałość ;)
z Gory Dziekuje :)
Ostatnio edytowano 11 cze 2013, o 05:53 przez SensejWrc71, łącznie edytowano 1 raz
Bo To Polska
SensejWrc71
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 02:05
Lokalizacja: google

Reklama

Postprzez eRd » 12 cze 2013, o 15:14

Ja rozumiem, że jesteś "świerzy" i ze chciałbyś mieć wszystko podane na tacy, ale są pewne granice. Nie dość, że Twój post wygląda jak jedno zdanie to jeszcze ilość błędów jest porażająca. Dodatkowo w podpisie masz jakiś nowy system operacyjny, którego nie znam. Wszystko na tym forum jest, a przez takie posty trzeba spędzić pół dnia żeby znaleźć to czego się chce.
P.S.

Jeżeli masz problemy z ortografią to polecam Firefoxa, bo podkreśla błędy.
eRd
 
Posty: 125
Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 12:55
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Pochwały: 3

Postprzez mlb » 12 cze 2013, o 22:02

Podaj mi numer karty i 3 cyfrowy kod z tylu, postaram sie pomoc ...
mlb
AKTYWNY
 
Posty: 518
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 12:29
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung


Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron