• Reklama

Plecak foto Lowepro - warto? Cło? Vat?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Plecak foto Lowepro - warto? Cło? Vat?

Postprzez blue_voyager » 16 mar 2015, o 23:08

undert napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na tym właśnie polegają podróbki, mają wyglądać jak oryginał ze wszystkimi szczegółami. Nie wierzę, że oryginalny plecak Lowepro, które jak wiadomo nie jest tanie, będzie kosztował 49$. To może być dobra podróbka, którą komuś, kto nie wie na co zwrócić uwagę, ciężko będzie odróżnić, ale na pewno nie jest to oryginał, bo oryginały takich firm mają zbliżoną cenę zarówno w Chinach jak i u nas.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Postprzez undert » 17 mar 2015, o 09:13

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co tu duzo pisac : wygrzebalem metke i instrukcje od tego plecaka - oryginal czy kopia ? :)
Obrazek
Obrazek
undert

Telefon:: Lenovo S650

Postprzez blue_voyager » 17 mar 2015, o 09:27

Nie wiem, czy to metka od oryginału czy od kopii, bo na podstawie czego miałbym to ocenić i do czego porównać? Po prostu nie wierzę, że można kupić oryginalne Lowepro za takie pieniądze. Jeśli Ty wierzysz, to Twoja sprawa. Niektórzy też wierzą, że kupują oryginalne buty Nike bo maja wszystkie metki wyglądające jak oryginalne.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez jarek65w » 17 mar 2015, o 21:41

Ja kupiłem kiedyś plecak Lowepro z Ali albo eBay - nie pamiętam , w okolicy 50$.
Oczywiście był cały wachlarz metek , przywieszek itp.

Sama jakość - w zasadzie ok , jedna wada to słabe zamki.
Zapina się i otwiera ale lubią się "rozejść" jak za szybko zapinasz , po powrotnym ostrożnym odsunieciu/zasunięciu trzyma.
Jednak na szybko często się rozłazi.
Podróba czy ori - nie mam pojecia wiadomo że teraz wszechobecne jest cięcie kosztów i produkcja tam gdzie tanio 8-) .
pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w

Pochwały: 3
Telefon:: 4S,7S

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić