• Reklama

Plecak do chodzenia na co dzień - do szkoły i nie tylko

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Plecak do chodzenia na co dzień - do szkoły i nie tylko

Postprzez monk » 10 maja 2016, o 14:49

Szukam jakiegoś wytrzymałego plecaka męskiego - do chodzenia na co dzień. Do szkoły, zakupy, na treningi itd. Wykorzystywany pewnie również będzie podczas pieszych wycieczek. Możecie polecić coś w tym zakresie? Dobrze, gdyby posiadał przedział na zamontowanie laptopa.
monk

Reklama

Re: Plecka do chodzenia na co dzień - do szkoły i nie tylko

Postprzez kajek » 17 maja 2016, o 07:56

A ile masz kasy? Ja jakiś czas temu kupowałem sobie plecak na zajęcia. Na początku miałęm torbę ale potem nawalili nam książek do noszenia na zajęcia tak więc doszedłem do wniosku,że jednak z plecakiem będzie mi wygodniej. Kupiłem taki;
http://www.brandsplanet.pl/plecaki/1211 ... tabor.html
Prosty plecak Dakine. Może nie są takie tanie ale warto jest dołożyć bo plecaki są dobrze wykonane. Miałem już kiedyś jeden plecak tej firmy i jakość wymiata.
kajek

Postprzez jivul » 17 maja 2016, o 12:08

Swissgeary za 20-25$
jivul

Postprzez j4c0b » 11 sie 2016, o 10:58

Może ktoś widział NorthFace'a na ali serię SURGE lub RECON?
j4c0b

Pochwały: 4

Re: Plecak do chodzenia na co dzień - do szkoły i nie tylko

Postprzez piotr469 » 11 sie 2016, o 12:11

Co prawda to nie jest zakup z Chin, a z Polski, ale mogę polecić plecaki JanSport. Mają 25-30 lat gwarancji i miałem okazję z niej korzystać. Bratu po ok 10 latach coś się podziało z plecakiem (chwilę temu to było, szczegółów nie pamiętam), zapytał ich telefonicznie lub mailowo co powinien zrobić i czy mu przyjmą. Nie miał żadnego dowodu zakupu. Kazali wysłać do Łodzi - naprawili i odesłali.

Ja swój odsyłałem w tym roku na gwarancję po jakichś 7 latach od zakupu. Też nie miałem żadnego dowodu zakupu - jedynie wypełniłem formularz reklamacji i dalem do paczki z plecakiem. Na mój model było 25 lat gwarancji. Nawet do nich nie dzwoniłem, tylko znalazłem adres ten z Łodzi w internecie i wysłałem. Miałem parę małych dziur po przetarciach od spodu, zepsuty zamek największej kieszeni i rozprutą jedną szelkę tak na 1/4 długości. Mail i telefon do mnie był podany w formularzu, ale się nie kontaktowali. Po jakimś czasie plecak wrócił. Dół podszyty nowym materiałem, zamek albo wymieniony, albo naprawiony - nie wiem. Nie przyglądałem się przed wysłaniem obu szelkom. Tę zepsutą napewno wymienili na nową, ale druga (niezgłaszana) nie wiem czy była wymieniana, choć jakaś inna mi się wydawała. Generalnie po ponad 7 latach mam plecak jak nowy ;) Cena też nie była jakaś z kosmosu bo to było coś z przedziału 100-150 zł

Wysłane z Redmi Note 3 Pro
piotr469

Pochwały: 4

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin