• Reklama

PŁATNOŚĆ

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

PŁATNOŚĆ

Postprzez Intahin » 5 wrz 2013, o 08:51

Witam forumowiczów.
PIszę, byc może, w znanej sprawie płatności. Słabo szukam i nie znalazłem wprost odpowiedzi nt płatności. Chcę kupić THL-W11 za pomocą AliExpress ze sklepu Ugood - Chinese brand mobile Supplier (ponoć bardzo wiarygodny sprzedawca, kontak jest ok (Skype i mail). Na podstronie związanej z płatnością mam do wyboru VISA, MASTERCARD itp. Dodatkowop dostałem od sprzedawcy namiary na konto PayPall (konto posiadam, oczywiście). Mam pytanie jak jest bezpieczniej kupić: za pomocą PayPall czy podając dane karty w podstrronie dot. płatności.
Wpłacając na konto PayPal mam tylko podać model z aukcji i ślad na ali nie zostaje. Proszę o odpowiedź osoby, które już to przeszły. Nadmieniam, ze to mój pierwszy zakup:)
Pozdrawiam
Radek
Intahin

Reklama

Re: PŁATNOŚĆ

Postprzez Corv » 5 wrz 2013, o 09:50

Mimo wszystko warto jednak płacić przez Ali. Nawet jeśli miałbyś zapłacić o te 3% więcej za przewalutowanie, masz dzięki temu narzedzia do egzekwowania zwrotu kasy w przypadku niezgodnego lub uszkodzonego sprzętu. Nigdy nie płać na konta poza Ali.

Co do płatności. Nie wiem w jakim banku masz konto, w mbanku np można założyć sobie wirtualną kartę do płacenia w dolcach którą możesz zasilać złotówkami bez opłat za przewalutowania. Opłaca to się, jeśli planujesz więcej zakupów na Ali, bo wydanie karty kosztuje 25 zł.

Jeśli jej nie masz to przy zakupie w okolicach 600 zł zapłacisz jakies 16-20 zł prowizji przewalutowania.
Corv

Postprzez Intahin » 5 wrz 2013, o 13:01

Dziękuję za odpowiedź.
Intahin

Postprzez marx » 24 wrz 2013, o 15:50

pomyliłeś tematy.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim