• Reklama

Płatność Alipay na innej stronie

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Płatność Alipay na innej stronie

Postprzez p123456789b » 5 sie 2014, o 19:54

Witam ;) Mam pewien problem. Znalazłem ostatnio stronę, która sprzedaje koszulki piłkarskie w świetnych cenach:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tyle, że strona jest w 99% po chińsku, ale jakoś udało mi się założyć konto, wskazać adres wysyłki i złożyć zamówienie, aż do momentu płatności... jedyną opcją płatności jest tam Alipay. Opisałby ktoś, kto ogarnia płatności tym systemem, co zrobić, aby opłacić zamówienie na tej stronie? Bo nie mogę sobie z tym poradzić. Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam!
p123456789b

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI