• Reklama

PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez ra-vau » 11 lis 2016, o 19:54

Eee tak zachwalalem, ze moja najistotniejsza transakcja, nie jest narazie widoczna, pomimo tego ze o 9:04 kupilem, zaplacilem odrazu. Ciekawe czy nalicza normalnie, czy ot jakies zawirowanie.

Siostra robila zakupy to naliczylo po 30 mon od zakupu, tzn pojawil sie wpis ze byla taka transakcja :)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Reklama

Re: Promocje 11.11.2016

Postprzez Sid » 11 lis 2016, o 20:20

Dziwnie liczą ten cashback na Planet Plus. Płaciłem za zakupy kartą dolarową na której miałem odpowiednią ilość $. Teraz patrze sobie z ciekawości czy naliczyli mi wszystko poprawnie a tu zonk. Wartość wydanych środków (podana w PLN) wskazuje że naliczyli mi wszystkie zakupy oraz całkowity zwrot po kursie 3,82 zł za dolara (w momencie zakupu kurs wynosił 4,04). Mało tego jeszcze naliczyli mi tylko 15% cashbacku, mimo że tuż przed zakupem a także kilka razy po nim sprawdzałem na ich stronie termometr który pokazywał niezmiennie 20% cashback. Napisałem reklamacje i dostałem natychmiast odpowiedź: "Wartość Cashback i zamówienia zależy od kursu naszego partnera i kursu Twojego banku. My nie mamy na to wpływu taka wartość przyszła od naszego partnera, więc od takiej został naliczony Cashback." Pytanie tylko co mnie obchodzi kurs jakiegokolwiek banku czy partnera skoro płacę bezpośrednio dolarami ? Dobrze że (po reklamacji) chociaż mi przyznali te 20% cashbacku zamiast 15% ale i tak niesmak pozostał (zwłaszcza za tą stawkę 3,82zł za $).

P.S. Dodam tylko że przy poprzednich zakupach na PP wszystko było w porządku.
Ostatnio edytowano 11 lis 2016, o 21:28 przez Sid, łącznie edytowano 1 raz
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Re: Promocje 11.11.2016

Postprzez killgore » 11 lis 2016, o 20:26

Ja też skorzystałem z kuponów i Planet Plus, ale szczerze mówiąc nie bardzo wierzę w ten cashback. Sprzedawca musi go jeszcze zaakceptować, a pewnie musi odpalić jeszcze Ali coś za kupony.
killgore
 
Posty: 18
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 20:02

Re: Promocje 11.11.2016

Postprzez piquadrat » 11 lis 2016, o 20:38

Ja ominąłem PlanetPlus w tym roku szerokim łukiem. Być może to błąd. Ale wolę pewniejsze 5-6% plus bonusy za rejestrację u innych. To chyba starość. Zresztą no po prostu bez przeginy - 20% ? Rozumiem 10-12 ale 20 ? Może pierwszych 100 klientów.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Promocje 11.11.2016

Postprzez skazi » 11 lis 2016, o 20:41

piquadrat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja tam zaryzykowałem, w kwietniu też było 20% i wypłacili. Jak się nie uda to trudno, tak czy siak kupiłem taniej.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez blue_voyager » 11 lis 2016, o 20:53

Nie wiem dlaczego mieliby nie wypłacić. Mam naprawdę dużo transakcji i widzę, że schodzą sukcesywnie. To prawda, długo, nawet 3 miesiące, ale wypłacane są wszystkie nawet te, za które dostałem refund.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Promocje 11.11.2016

Postprzez piquadrat » 11 lis 2016, o 21:09

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja tam zaryzykowałem, w kwietniu też było 20% i wypłacili. Jak się nie uda to trudno, tak czy siak kupiłem taniej.

Szanuję... może gdyby nie termin skorzystania z bonusu na ebates mi nie upływał myślałbym inaczej. Ogólnie w tym roku mało kupiłem na ali. Jakoś tak w sumie oferty sklepów przed dniem singla bardziej mi podeszły i wypśtykałem budżet wcześniej. Do tego ten dziwny tryb zdobywania kuponów który zmieniał ludzi w zombie wgapione w licznik czasu.
blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ale nie na 20% zwrotu, prawda?
Jak znam życie (cynizm nabyty) to to 20% będzie dla ułamka pierwszych klientów. Potem już będzie gorzej (co nie znaczy, że źle).
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez blue_voyager » 11 lis 2016, o 21:19

Widać, że nie korzystasz z PP od początku. Owszem, były już cashbacki 20% i owszem, zostały wypłacone. Jeszcze jakieś wątpliwości?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez szymi » 11 lis 2016, o 21:47

i owszem wiele osób nie dostało wypłaty
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez blue_voyager » 11 lis 2016, o 21:49

Może. Ja piszę o sobie.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez piquadrat » 11 lis 2016, o 21:52

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To stanowi odpowiedź na pytanie czy są wątpliwości.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez romeq » 11 lis 2016, o 22:22

W kwietniu korzystałem z planet plus i dostałem zwrot 380zł. Co prawda trwało do chyba do lipca ale kasa była :)

Teraz mimo, że jest tylko 15 % cashback i tak się skusiłem.

Le Max 2 223 $ - 33 $ cashback i prawdopodobnie refound z powodu wadliwego czytnika palca 20 $ = 170 $

Za 650 zł mam zajebisty tel :)
romeq
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 lip 2013, o 16:32
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości