• Reklama

Piłki

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Piłki

Postprzez lukaszek36 » 8 wrz 2014, o 11:17

Dzień dobry.

Założyłem temat, gdyż chciałbym wymienić opinie nt. jakości piłek sportowych sprzedawanych na Aliexpress.

Moją uwagę przykuła cena piłki do siatkówki - Mikasa MVA200. W sklepach sportowych kosztuje ona ponad 200 zł, natomiast ceny jej "aliexpressowej" odmiany zaczynają się od 13$.
Dziwną sprawą jest to, iż nazwa producenta nie jest usunięta na zdjęciach, co jest często praktykowane przy np. koszulkach piłkarskich.
Daje linka:
http://www.aliexpress.com/item/New-Brand-Official-Volleyball-High-Quality-8-Panels-Match-Volleyball-Free-With-Net-Bag-Needle/1803115731.html
Oczywiście to tylko przykład, sprzedawców tego cuda jest więcej.
Feedback jest różny, większość chwali, ale jest parę gorszych komentów.
Jeśli ktoś nabył taką piłkę lub ma jakieś info na ten temat to świetnie by było, jakby podzielił się opinią.

Oczywiście, oprócz piłek do siaty, znajdziemy dużo piłek koszykarskich i kilka piłkarskich.
Znalazłem fajne opinie o koszykarskich: [url]blog.arinium.fi/2014/03/review-cheap-basketballs-from-china/[/url]
lukaszek36

Telefon:: Samsung

Reklama

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić