• Reklama

pierwszy zakup, prośba o weryfikację

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

pierwszy zakup, prośba o weryfikację

Postprzez asiorek » 7 mar 2014, o 23:06

Witam, siostra ma niedługo urodziny i chciałem jej kupić coś ciekawego, spytałem jej o zdanie powiedziała , że się jej podoba.
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 44512.html

Tutaj jest podane darmowa wysyłka, Chinska poczta lotnicza.
Czy mógł by ktoś pomóc przy pierwszym zakupie? Jak poprosić o opcję wysyłki jako prezent. Czy darmowa jest faktycznie darmowa? Ile mogę tak z waszego doświadczenia serio czekać na wysyłkę ? Przy odbiorze lub ogólnie nie będę musiał pokrywać dodatkowych kosztów ? Zakup chce dokonać przez przelew z konta walutowego - prepaid wbk , czy taka karta może byc ? Mam już tam gotówkę w dolarach więc raczej za przewalutowania itp płacic nie będę ?

Pozdrawiam, i proszę o szybko odpowiedź
asiorek

Telefon:: LG L9 II

Reklama

Re: pierwszy zakup, prośba o weryfikację

Postprzez ebola1972 » 7 mar 2014, o 23:53

Przy tak malej kwocie nie bedzie zadnych oplat wiec o nic nie musisz prosic. Po prostu zaplac i czekaj na przesylke. W zaleznosci skad z Chin wyjdzie przesylka poczekasz od tygodnia-dwoch do miesiaca a w najgorszym wypadku nawet dluzej. Za taka kwote nie nastawiaj sie na jakas super jakosc. Zamowien tez jest duzo a nie wiadomo czy sprzedawca ma tyle towaru i czy szybko wysle. Nie wiem kiedy siostra ma urodziny wiec ciezko powiedziec czy paczka zdazy.

Wysłane z Xiaomi Redmi
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez asiorek » 8 mar 2014, o 00:03

Czy mogli byście powiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie odzieży ?

Czy można cofnąc zamówienie, tzn anulowac ? W order mam , że nie zapłacono ale to aukcja , która nawet nie wiem jak tam się znalazła..
asiorek

Telefon:: LG L9 II

Postprzez ebola1972 » 8 mar 2014, o 00:56

Skoro nie zaplacilees to nie musisz nic anulowac. Masz czas na zaplate az aukcja wygasnie. Potem sama sie anuluje.

Wysłane z Xiaomi Redmi
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić