• Reklama

Pierwszy chińczyk ~600 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pierwszy chińczyk ~600 zł

Postprzez Nevdal » 11 wrz 2014, o 14:44

Witam,
jako że nie jestem do końca przekonany do Chińczyków (kiedyś już nad tym rozmyślałem ale ostatecznie kupiłem telefon renomowanej firmy HTC) prośba o drobne informacje od posiadaczy Chińczyków, które mogą mnie skusić na kupno jedno z tych cudenek :D Mam konto na Aliexpress i poszukuję telefonu w cenie ok. 600 zł. Prośba o sugestie na bazie podanych wymagań:
- ekran 4,7 cala bądź nieco większy
- solidna konstrukcja/budowa (chciałbym żeby dobre 3 lata mi pochodził bez większych usterek :p)
- najnowsze wersje androida z możliwością aktualizacji (podejrzewam, że w Chińczykach trzeba samemu zadbać o aktualizację i zapewne nieco pokombinować?)
- telefon głównie do zabawy (internet, gry, aplikacje, widgety :))
- aparat min. 8 mpix
- nie potrzebuję dual sima tak więc nie ma dla mnie znaczenia czy będzie taka opcja

na ten momenty nic mi więcej do głowy nie przychodzi :) chciałbym generalnie żeby telefon nie zamulał i szybko ładował wszelkie aplikacje/motywy/gierki oraz był bezawaryjny (oczywiście w miarę możliwości bezawaryjny bo wiadomo jak jest ze sprzętem:p)

Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam,
Nevdal
Nevdal

Reklama

Re: Pierwszy chińczyk ~600 zł

Postprzez ddr » 11 wrz 2014, o 16:50

Dorzuć do zenfona 5, będziesz bardziej niż zadowolony :-P. Ew. bierz coolpada f1.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Re: Pierwszy chińczyk ~600 zł

Postprzez fake4r » 11 wrz 2014, o 17:00

Czytaj, w tym dziale jest masa takich tematów jaki-telefon-kupic-f59.html
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3