• Reklama

Pierwsze zakupy, Kamera Sportowa

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pierwsze zakupy, Kamera Sportowa

Postprzez budyn_z_kosmosu » 3 paź 2015, o 12:22

Witam,

Chcę kupić kamerę sportową z Chin (Xiaomi Yi), mimo że czytałem poradniki itp. nie wszystko jest dla mnie jasne.

Chodzi głównie o kwestie Vatu, Cła.
Kamera jest wartości 65$, jednak dorzucam kupon 10$.
Jak w tym momencie wygląda moja sytuacja z Cłem, Vatem? Czy jest szansa że sprzęt dotrze do mnie bez dodatkowych opłat?
Jaką wartość zadeklarować na przesyłce? Czy dopisywanie GIFT coś zmieni?
W przypadku zatrzymania przesyłki przez UC i naliczeniu przez nich opłat liczona będzie kwota z kuponem czy bez?

Kamerę kupuję na własny użytek.
Zastanawiam się po prostu czy gra jest warta świeczki. Nie są to astronomiczne kwoty, a jednak potencjalnie wychodzi taniej niż kupno na allegro/ w sklepie.

Z góry dzięki za pomoc.
budyn_z_kosmosu

Telefon:: zte blade iii

Reklama

Re: Pierwsze zakupy, Kamera Sportowa

Postprzez fake4r » 3 paź 2015, o 12:23

FAQ
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI