• Reklama

Pierwsze chwile z LeTV Le 1S X500

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Pierwsze chwile z LeTV Le 1S X500

Postprzez marx » 20 gru 2015, o 23:21

Cztery telefony leżą na moim biurku i czekają na testy. To efekt tanich zakupów z 11.11 a jeszcze dwa telefony w drodze :-)
Postanowiłem zacząć od LeTV, poniżej moje pierwsze wrażenia z użytkowania, za kilka dni pełna recenzja.
Na kanale https://www.youtube.com/channel/UC7GZW- ... hSp954TMQA dla odmiany wcześniej pojawi się LeTV X600

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

źródło: http://gadzet.telchina.pl/pierwsze-wraz ... e-1s-x500/
marx
Administrator

Pochwały: 203

Reklama

Re: Pierwsze chwile z LeTV Le 1S X500

Postprzez zed1 » 5 sty 2016, o 16:13

Od dłuższego czasu zainteresowałem się chińskimi produkcjami telefonów. Od jakiegoś czasu używam telefonu Huawei Honor 6 Plus - jest naprawdę bardzo dobrym telefonem. Posiada to, co powinien mieć dobry telefon. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli ktoś się waha czy go kupić czy nie, to z jak najbardziej mogę go polecić. Niestety w sylwestra, Huawei spadł mi z dość dużej wysokości na beton... Możecie się domyślić, że niestety się roztrzaskał. Teraz planuję zakup polecanego przez Ciebie telefonu - również chińskiej produkcji - LeTV Le 1S (X500). Przyznam, że bardzo ciekawie go opisałeś. Telefon posiada funkcje, których potrzebuję i co najważniejsze genialnie się reprezentuje. Na dniach będę go zamawiać.
zed1

Re: Pierwsze chwile z LeTV Le 1S X500

Postprzez clorox » 5 sty 2016, o 17:23

@zed1 Urzekła mnie Twoja historia. Dzięki, że zechciałeś się nią w tym wątku podzielić...

Pochwały przyznane za posta: 2
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 47

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin