• Reklama

Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez zenek2724 » 2 lut 2014, o 15:08

Wszystkie pieniądze z paypal zostaną ci zwrócone,na bank naciskałeś pare razy na zarejestrowanie karty i dla tego brało ci po 1$. Po kilku dniach saldo wróci do normy.
PS. Mi też wzięło chyba z 5zł. haha ;-)
zenek2724
 
Posty: 69
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 13:31
Lokalizacja: Śląskie
Pochwały: 1
Telefon:: LG G3
ROM: Android 5.0

Reklama

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez jarekm95 » 3 lut 2014, o 21:21

Witam. Czy jeśli mam konto w mbanku i do niego ekartę w USD, to czy wypłacając z walutomatu USD kasa pójdzie bezpośrednio na kartę? Czy zostanie przeliczona na PLN i trafi na konto główne?
jarekm95
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 15:27
Pochwały: 3
Telefon:: Tronsmart TS7

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez drago68 » 3 lut 2014, o 21:35

Wypłata USD z walutomatu do mBanku kosztuje 5 zł w przeliczeniu na wypłacaną walutę.
Aby wypłacić z walutomatu USD musisz mieć konto w PLN lub USD lub inne i do tego kartę przypisaną.
Środki z wypłaty USD z walutomatu nie da się przelać od razu na ekartę.!!!!
Jest regulamin walutomatu, że nie da się wypłacić środków na kartę tylko na dane konto.
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez jarekm95 » 3 lut 2014, o 22:11

dzięki za szybką odpowiedź. W takim razie idę do alior :p Co prawda jest jakiś emax walutowy w mbanku, ale po co kombinować, skoro dajecie sprawdzone sposoby :) A założoną wirtualną w mbanku chyba zastrzegę, tylko najpierw mi muszę ją założyć, bo na razie tylko wniosek poszedł i ma status "zamówiona"
jarekm95
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 15:27
Pochwały: 3
Telefon:: Tronsmart TS7

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez drago68 » 3 lut 2014, o 22:23

Poczytaj sposób nr 2 w Alior Sync
San korzystam: 0 zł opłat
jak-placic-na-aliexpress-t2154.html
Avatar użytkownika
drago68
VIP
 
Posty: 1960
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 16:50
Lokalizacja: Małopolska
Pochwały: 86
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez ra-vau » 4 lut 2014, o 01:22

Jest troche po polnocy, moze sie nie zblaznie tym pytaniem...

Czy majac konto w mbanku i do niego ekartę w USD (virtual visa), da sie powiazac ja z PayPalem, w ten sposob, ze placac za przedmiot, sciagac bedzie srodki z eKarty bez dodatkowego przewalutowania? Czyli kasa z konta zwyklego (ror) na eKarte, a z tamtad (pomimo ze wyswietla sie kwota w zlotowkach - stan) poprzez powiazanie z PayPalem pobiera 1:1 wg kursu?
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Mirek_88 » 7 lut 2014, o 21:01

Dołączam się do pytania, czy mając konto walutowe w mbanku można tanio doładować paypala?
Mirek_88
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 sty 2014, o 09:57
Telefon:: nokia

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Savier » 3 mar 2014, o 17:58

Hej, dziękuję za poradnik, zaoszczędził mi sporo pieniążków. Teraz kupowanie za granicą to sama przyjemność :D.
Chciałbym się tylko upewnić, na kwotę ~140$ dorzucili mi jakiś opłat czy czegoś na wartość około 2$. Tak ma być? Jeśli tak, to na jakim etapie to pobierają? Z walutomatu na sync wskakuje spoko. PayPal pobiera teoretycznie dokładnie tyle ile muszę zapłacić.
Savier
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 00:28
Telefon:: GoClever

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez marcino1104 » 5 mar 2014, o 09:57

"• wycofania usług przelew na adres e-mail oraz zasilenie konta PayPal – w związku z zakończeniem współpracy z firmą PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.;"
Taką wiadomość dostałem na koncie Aliora. I mam problem z dodaniem karty debetowej do PayPala.. Dostaję taki komunikat:
"Ta transakcja nie została zatwierdzona przez bank, który wystawił Twoją kartę. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty. Aby kontynuować, możesz teraz dodać inną kartę." Czy ktoś miał podobny problem ?
marcino1104
 
Posty: 152
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 16:56
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez marx » 5 mar 2014, o 13:15

zapewne nie masz środków na koncie od karty, piszę o tym w pierwszym poście.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez mortimer » 11 mar 2014, o 17:17

to ja odświeżę temat, podłączając się do pytania kolegów ra-vau i Mirek_88 - jak to jest z tym Paypal'em?
da się płacić podpinając kartę mbanku (usd)?
a jeżeli tak, to jak to będzie rozliczane?
Avatar użytkownika
mortimer
AKTYWNY
 
Posty: 676
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 20:32
Lokalizacja: People's Republic of China
Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez gramacz » 13 mar 2014, o 20:53

sposób z poradnika na płacenie bez przewalutowania działa super, testowałem na ebayu, ale czy w innych sklepach jest opcja aby obciążyć rachunek w walucie sprzedającego.
chodzi mi dokładnie o sklep Geekbuying
Avatar użytkownika
gramacz
 
Posty: 181
Dołączył(a): 8 mar 2011, o 01:00
Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama