• Reklama

Paypal niemiecki,Polska karta walutowa,polskie dane,,da sie?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Paypal niemiecki,Polska karta walutowa,polskie dane,,da sie?

Postprzez kasiasty_wojtek » 21 maja 2014, o 22:11

Witam panów,mam taki problem , z pewnością slyszeliscie o OnePlus One startupie z Chin,wiem wiem,trzeba mieć zaproszenie którego nie mam ale nie o to chodzi,oneplus one jest sprzedawane poprzez stronę oneplus.net ,jedyna forma płatności to paypal, pisałem do supportu oneplus ale to sa debile i mnie nie rozumieją , wiec forma płatności to paypal jednym z krajów w jakich mozna go kupic sa Niemcy . I tu sie pojawia problem bo adres billingowy czyli rozliczeniowy na stronie oneplus moze byc wyłącznie niemiecki ,nie mozna wybrać polskiego ani innego. Stworzylem na niemieckim paypalu konto z moimi danymi ,tzn karta walutowa sie zgadza,nr, kod ccv i expiration,imię nazwisko, a ulice miasto i inne dane sa znajomego z niemie , czy paypal zablokuje taka transakcje? Czy moze kupic walutowa prepaidowa karte z bzwbk? W której moge zmienić wszystkie dane poza krajem i czy to moze przejsc? Macie jakas radę panowie ,bo już wypstrykalem sie z pomyslow
Paypal jest tak zrobiony ze mozna adres właściciela mozna ustawić na Polskę ,jeśli konto jest zakładane w Polsce
kasiasty_wojtek

Telefon:: Nexus i9250
ROM: Standard

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI