• Reklama

[ paypal] PayPal a karta wirtualna.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[ paypal] PayPal a karta wirtualna.

Postprzez bochnia1234 » 17 cze 2013, o 18:42

Założyłem sobie e-konto w Mbanku i złożyłem podanie o karte wirtalną, dokładnie tak jak w poradniku(http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexp ... b8ti5xTUcN). I teraz mam takie pytanie:
Jeżeli mam na koncie paypal załóżmy 100 $, a powiąże tą wirtualną karte z kontem PayPal, to czy płacąc kartą, nie mając na koncie w Mbanku ani grosza, weźmie mi pięniądze z Paypala ?
Chciałbym w ten własnie sposób zapłacić, bo sie pośpieszyłem i dużo kasy sobie na $ zamieniłem na ppaypalu i teraz chcąc te pieniądze przesłać na konto w Mbanku już jestem stratny ponad 60 zł... Czy istnieje taka możliwość o jakiej napisałem wyżej ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi !
bochnia1234

Reklama

Postprzez nick » 23 cze 2013, o 16:34

Nie znam się ale chyba nie da rady. Cale bezpieczeństwo tej karty polega na tym, że możesz płacić nią tylko mając na niej jakąś kasę. Biorąc na logikę wg mnie się nie da.
nick

Pochwały: 3
Telefon:: Iocean x7

Postprzez carlos_69 » 23 cze 2013, o 16:45

Karty wirtualnej nie da się powiązać z kontem PayPal.
carlos_69

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI