• Reklama

Parę pytań odnośnie Lenovo Vibe X2

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Parę pytań odnośnie Lenovo Vibe X2

Postprzez Heloelo » środa, 12 sierpnia 2015, 18:33

Witam witam!
Ja też zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia. Parę pytań z mojej strony:

1. Rozumiem że urządzenie dostało oficjalnego Androida 5 czy może to jakiś fejk?
2. Nie ma problemów z wgraniem samego recovery i roota?
3. Na forum.xda-developers, forum.android jak i tutaj nie ma żadnego działu poświęconego temu urządzeniu. Natomiast tutaj coś znalazłem (http://www.needrom.c...enovo/serial-x/). Fejk czy działa? Jak wygląda sprawa z wgrywaniem ROMów? Trzeba mieć odblokowanego bootloadera? Jeśli tak to w jaki sposób go odblokować?
4. Którą wersję urządzenia wybrać? Z tego co tutaj czytałem to EU nie bardzo a nie mogę znaleźć info czy jest coś jeszcze oprócz TO i CU.
5. Pytanie głównie do właścicieli - gdzie kupowaliście, jakiego polecacie sprzedawcę?
6. Posiada Standard GSM 900 więc rozumiem że będzie działało Aero2?
7. Słaba jakość aparatu rzuca się w oczy?
Heloelo

Reklama

Re: Parę pytań odnośnie Lenovo Vibe X2

Postprzez swiezak82 » środa, 12 sierpnia 2015, 19:42

1. Tak, dostał
2. Pewnie nie będzie problemu, recovery wgrasz przez spflashtool a roota juz przez recovery.
3. Ten link coś nie działa, romy wygrywasz przez spflashtool. Wystarczy odpowiednie sterowniki a reszta juz banalnie prosta.
4. Musisz wybrać wersje CU, ta druga to na rynek chiński.
5. Popatrz tez w sklepach, jak coś mi się rzuci to wkleję link
6. Aero2 będzie działało ale pamiętaj ze działa ono teraz również na innych częstotliwościach
7. Nie wiem jak aparat ale z tego co czytałem to bateria nie jest najlepsza

Edit:
Coś podrożał ten telefon ostatnio, tutaj masz w miarę cenę http://www.pandawill.com/used-lenovo-vi ... 04531.html
Tylko trzeba zapytać czy dostępny
swiezak82
VIP

Pochwały: 39

Re: Parę pytań odnośnie Lenovo Vibe X2

Postprzez Heloelo » środa, 12 sierpnia 2015, 23:45

Na Aliexpress jest taniej u niektórych sprzedawców, trzeba tylko znaleźć tego wiarygodnego ale dzięki wielkie za odpowiedzi, jak i za linka, przyjrzę się bliżej :)
Heloelo

Powrót do Lenovo