• Reklama

Parę pytań dla doświadczonych kupujących z Aliexpress (UC)

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Parę pytań dla doświadczonych kupujących z Aliexpress (U

Postprzez Libero » wtorek, 12 sierpnia 2014, 14:45

changemind napisał(a):Podłączę się pod temat...
Zamawiałem żarówki LED, dostałem o innych parametrach i wystawiłem prawie negatywny feedback. Sprzedawca zaproponował mi wysłanie 3 dodatkowych żarówek za zmianę komentarza na 5 gwiazdek. Odpisałem, że ok, tylko najpierw chcę dostać żarówki. W odpowiedzi dostałem info:
Would you please help to give us 5 stars feedback first? Because for change the feedback the time is limit. We will give you the tracking number once we send. Hope you can understanding and cooperation.Thanks in advance.Have any problem please feel free to contact us.

Chcą mnie wkręcić?
Jaki jest czas na zmianę komentarza?
Zmienić najpierw na te 5 gwiazdek?
Jak się zabezpieczyć?

Nie ten temat. Pisz mu że jak poda nr. przesyłki to zmienisz. Na zmianę komentarza masz 30 dni.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8

Reklama

Re: Parę pytań dla doświadczonych kupujących z Aliexpress (U

Postprzez changemind » wtorek, 12 sierpnia 2014, 15:05

Dzięki!
changemind

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI