• Reklama

Pandawill

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Pandawill

Postprzez rivermoon » 25 kwi 2014, o 11:02

Wysłałem maila do Pandawill i dostałem odpowiedź:

Dear customer

Thanks for your business on Pandawill. Yes,if you use the PayPal to pay for,we accept PLN currency.

Sincerely

Eric

Czyli przez PayPal można przelewać złotówki! Chodzi o to, że nie płacimy PayPal prowizji za przewalutowanie. Nie wiem jak jest z kartami, bo ja robię darmowy przelew BlueCash z mojego banku na swoje konto PayPal i później płacę w sklepie.
Konkretny przykład: Lenovo S650 - cena 149,99$ lub 456,81 PLN; płacąc w dolarach przez PayPal musimy przelać 474,51, płacąc złotówkami - 456,81. Wszystko według dzisiejszego kursu dolara, wczoraj różnica była sporo większa, mam wrażenie jakby po moim mailu Pandawill zmienił przelicznik na korzystniejszy dla siebie.
rivermoon

Pochwały: 1
Telefon:: HTC HD2

Reklama

Postprzez existe » 25 kwi 2014, o 14:32

nie jestem ekspertem od paypal - ale nawet wybierajac walute pl - czyli brak przewalutowania teoretycznie - zostanie to przewalutowane aby pobrac od placacego prowizje lub mozliwosc nr 2 - zostanie pobrana oplata manipukacyjna - nie chce mi sie szukac w swojej historii, ale chyba wlasnie cos takiego mialem na swoim koncie
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez rivermoon » 25 kwi 2014, o 15:37

Niestety, moja nadzieja się nie spełniła. W ostatnim etapie zamówienia, gdy już trzeba się logować do PayPal żeby zapłacić, wszystkie ceny przechodzą na dolary i już nie da się tego zmienić.
rivermoon

Telefon:: HTC HD2

Postprzez marx » 26 kwi 2014, o 10:52

szkoda zachodu, telefon można kupić za 420 zł np tu http://www.aliexpress.com/store/product ... 18823.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Kvasir » 26 kwi 2014, o 17:41

Zamówiłem telefon od Pandawill, transport poprzez TNT, następnego dnia dostałem już tracking nr. Płatność poprzez Paypal jest ubezpieczona, w razie jakichś problemów paypal zwraca kasę. Mnie płatność paypalem i wysyłka teoretycznie (się okarze) najmniej monitorowaną metodą odpowiadało.
Kvasir

Telefon:: Blackberry 9900

Postprzez spikeer » 29 kwi 2014, o 18:46

Ta pandawill to wielka sciema.Zaplacilem dodatkowo za wysylke przez TNT Post 3.67$ bo chcialem szyka dostawe . Patrze nastepnego dnia w status zamowienia i mam numer sledzenia do Sweden Post.Naciagaja ludzi na dodatkowa oplate a i tak wysylaja tanszym dostawca.I zamiast szybkiej dostawy mam ponad 30 dni czekania na Sweden Post.Dobrze ze to nie byl telefon bo jeszcze pewnie bym vat placil.To bym sie niezle wkopal jak takie numery robia na paczce za prawie 40$.Nawet pisalem email do nich 2 razy czy to pomylka z numerem sledzenia zero odpowiedzi. Nie polecam sklepu.
spikeer

Pochwały: 6
Telefon:: Zopo ZP980+ 2Gb SGS
ROM: 4.2.2

Postprzez dytruff » 29 kwi 2014, o 18:51

Żaden sklep nie daje takiego poziomu bezpieczeństwa jak ali...

Wysłane z mojego ZTE V975 przy użyciu Tapatalka
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Postprzez Kvasir » 29 kwi 2014, o 21:32

ja póki co mogę tylko pozytywy powiedzieć. Dopłaciłem za TNT numer już następnego dnia miałem, na email odpowiedzieli następnego dnia po napisaniu, mają ochronę kupujących z PAYPAL. Jak przyjdzie paczka to będę mógł coś więcej powiedzieć, na razie same pozytywy
Kvasir

Telefon:: Blackberry 9900

Postprzez spikeer » 30 kwi 2014, o 18:08

Odpisali wkoncu.Wyslali niby Sweden Post bo zamawialem 3 szt baterii a TNT takiej paczki nie przyjmie.
spikeer

Re: Odp: Pandawill

Postprzez Andrewko » 30 kwi 2014, o 21:15

spikeer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No to ściema jak nic. U mnie power bank i 2 baterie za pomocą TNT.

Wysłane z mojego V3-E przy użyciu Tapatalka
Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Postprzez spikeer » 1 maja 2014, o 20:54

To moze sciemniali albo popelnili jakis blad przy wysylce i poszlo Sweden Post a nie TNT Post.Przelali mi zwrotnie na paypala koszt wysylki 3,67$ tyle ile zaplacilem za TNT.Nic nie pozostalo tylko dlu....go czekac jak Sweden Post doleci.
spikeer

Re: Odp: Pandawill

Postprzez manexus » 7 maja 2014, o 12:08

Andrewko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No to ściema jak nic. U mnie power bank i 2 baterie za pomocą TNT.

Wysłane z mojego V3-E przy użyciu Tapatalka

Jeśli to był power bank od Xiaomi 10400 to upewnij się bez rozkręcania czy to nie podróbka...
Gdzieś tu był wątek jak rozpoznać. Jak rozkręcisz będziesz miał problem przy reklamacji... Mi wysłali podróbę na ogniwach 2000mah...
Pomogłem? kliknij na jakąś reklamę na http://www.dobre-miasto.com/
manexus

Telefon:: ZOPO zp980+
ROM: Marsapa v7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI