• Reklama

[zakupy] Pandawill

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[zakupy] Pandawill

Postprzez ArTG » 9 lip 2013, o 18:18

Nie ma podobnego dzialu wiec pytam moze ktos kupowal telefon na[hide] http://www.pandawill.com/[/hide]

poniewaz zaintrygowalo mnie ze w walutach jest u nich PLN i czy rzeczywiscie mozna placic w PLN czy to jakis blad bo jak nie patrzec na dolarach wychodzi lekko ponad 1000zl a w zl ok 990zl -
[hide]
* http://www.pandawill.com/iocean-x7-elit ... 75801.html[/hide]
Ostatnio edytowano 10 lip 2013, o 07:41 przez ArTG, łącznie edytowano 1 raz
Przezucam sie na CHINCZYKI :)
Aktualnie: od 19.08.13r. Zopo ZP980 PLUS
ArTG

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez existe » 9 lip 2013, o 19:45

szukasz 10 zl oszczednosci - ok, doceniam, a wiesz, ze do tego jeszcze dolicza Ci oplate za platnosc karta ?
chyba za platnosc przelewem jest upust, no ale nadanie przelewu do ch kosztuje troche

na fastcardtech.com masz za 284$
mozesz tez sprawdzic cene na antelife.com podajac przy wycenie kod:
discount10
co ma dac 10$ w dol, podaje za gizchina.com
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez ArTG » 9 lip 2013, o 20:05

tam wychodzi 980zl na antelife nie ma juz IOCEAN X7 elite i raczej nie beda mieli bo sie pytalem chodzilo mi o pytanie czy w ogole jest taka mozliwosc w PLN czy to blad jakis
Przezucam sie na CHINCZYKI :)
Aktualnie: od 19.08.13r. Zopo ZP980 PLUS
ArTG

Postprzez Niejeden z nas » 9 lip 2013, o 20:07

W Pandawill można płacić też paypallem co może nie być bez znaczenia. A w Antelife aktualny kod rabatowy to JULY10
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Postprzez existe » 9 lip 2013, o 20:12

czemu blad - to wymienialna waluta
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez kowal2000 » 9 lip 2013, o 22:06

Ja prawie kupiłem (w Pandawill) - tzn. zamówiłem , zapłaciłem kartą do konta USD, po czym po tygodniu otrzymałem informację że telefonu (Umi X2) nie mają - choć na stronie był. Po kilku mailach w sprawie wyboru innego telefonu odpuściłem i poprosiłem o zwrot kasy. Zwrócono na następny dzień. Kupiłem inny telefon w antelife - poszło dość sprawnie. Czekam teraz na paczkę.
kowal2000

Re: [zakupy] Pandawill

Postprzez AnemicznaOwca » 29 paź 2013, o 23:36

Witam. Mam pytanie. Kupował ktoś telefon w Pandawill? Można prosić o jakąś opinię na jego temat bo mają bardzo atrakcyjną cenę na ZTE V967s - ( z 16 gb kartą za 145$ do tego jeszcze jakiś kod promocyjny jest i w sumie wychodzi 135 $, czyli że cena najniższa jaką znalazłem). Niestety słyszałem sporo negatywnych opinii na temat tego sklepu. Mógłby ktoś to potwierdzić/odrzucić ?
AnemicznaOwca

Telefon:: Nie Mam :)

Postprzez Lech » 30 paź 2013, o 00:34

AnemicznaOwca napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupowałem raz. Kontakt dobry, ale z czasem realizacji już gorzej. Choć gdy przesyłka dotarła, byłem mile zaskoczony gdyż dodatkowo zawierała dwie folie na ekran (jedna już naklejona na telefon).
Samsung Galaxy Spica -> HTC Evo 3D -> UMI X2 -> ZOPO C2 -> Huawei P6 -> Kingzone K1 Turbo -> Meizu M1 Note -> Meizu MX5 -> Leeco 3 Pro
Lech

Telefon:: Meizu MX5

Postprzez AnemicznaOwca » 30 paź 2013, o 16:34

To mówisz że można tam zrobić zakupy czy lepiej nie ryzykować i kupić na alli od jakiegoś pewnego sprzedawcy ?
AnemicznaOwca

Postprzez element666 » 30 paź 2013, o 18:08

Cena jest taka bo ma Language - English, Chinese a nie multi language z polskim ;-)
Sklep jako taki jest OK, na czas wysyłki teraz wszyscy wszędzie narzekają.
Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.
element666

Telefon:: <>

Postprzez AnemicznaOwca » 30 paź 2013, o 18:26

Ok, czyli lepiej czekać na koniec świąt w chinach i kupić na ali z językiem polskim tak :) ?
AnemicznaOwca

Postprzez resmiki » 30 paź 2013, o 21:35

AnemicznaOwca napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dla mnie tez na poczatku był wazny j.polski i miałem ROM z j.polskim. Teraz uzywam LewaOS, który ma tylko angielski i chinski i nie stanowi to przeszkody. Zresztą, jezeli istnieje ROM z j.polskim, to mozna go wgrac.

Uwazaj na UC, ktos tu na forum pisał, ze chca mu cofnąć ten model telefonu bo (chyba) certyfikatu nie ma. Oglądałem aukcje tego modelu, to na baterii widziałem CE, na telefonie nie.
Zastanów sie, czy nie lepiej znaleźć model z certyfikatem.
resmiki

Pochwały: 3

Następna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI