• Reklama

Pandawill - pierwsza płatność kartą

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pandawill - pierwsza płatność kartą

Postprzez lagarto » 5 lis 2014, o 11:28

Zrobiłem swoje pierwsze zamówienie na Pandawill. Płaciłem kartą. Dzisiaj dostałem od nich informację:

Important : This email is to make sure the transaction for the order 100863860 100863852 was authorized by the card holder for security reasons .
And If you are the card holder of the Credit Card 55*******2502 and you made the payments , please kindly provide sufficient evidence to prove It .The documents you need to provide are
1, the copy of your credit card with your signature.
2, the copy of your passport or ID.
3, the bills for this credit card .

Jak myślicie - wystarczy jeden z wymienionych "dowodów"? Nie bardzo bawi mnie wysyłanie do nich czegokolwiek. A z drugiej strony nie chcę anulować zamówienia...
Ktoś z Was wysyłał do nich takie informacje?
lagarto
AKTYWNY

Pochwały: 41
Telefon:: Redmi 4 PRO

Reklama

Re: Pandawill - pierwsza płatność kartą

Postprzez existe » 5 lis 2014, o 12:25

nigdy w zyciu nie wyslalbym zadnego z takich dokumentow
sa to dane wrecz do stracenia oszczednosci
na pandawill jest mozliwosc placenia paypal (zaklada sie to w minute) lub zrezygnuj z zakupu - ale to Twoj wybor
napisz co kupujesz to pewnie na 11.11 na aliexpress kupisz taniej
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez lagarto » 5 lis 2014, o 14:15

Mam paypal więc pewnie skorzystam z tej opcji. Muszę tylko podpiąć do niego walutówkę.
Co kupuję? Kilka drobiazgów na łączną kwotę 40$. Więc bardzo zdziwiło mnie ich żądanie o takie dokumenty. Kilka ładnych lat robię zakupy w różnych chińskich sklepach i jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.

Pytanie zadałem bo jestem ciekawy czy ktoś miał taką sytuację z Pandawill.

Rozważałem też opcję z wysyłką tych dokumentów ale lekkim przerobieniem ich w photoshopie czy corelu (bo adres i numer karty już i tak mają - reszta byłaby radosną twórczością). Ale szkoda zachodu.

O 11.11. na Ali oczywiście wiem - kilka rzeczy wrzucone na wishlistę - punkt 8:00 trzeba zasiąść przed kompem ;) Komplet kuponów jest :)
lagarto
AKTYWNY

Postprzez lagarto » 6 lis 2014, o 20:46

Pandawill niereformowalne. Na zapytanie czy są pewni, że takie dokumenty potrzebują dwóch różnych pracowników odpisało mi, że im to niezbędne. Próbowałem sprytnie to załatwić - złożyłem kolejne zamówienie - płatność Paypal - a w komentarzu im napisałem numer mojego poprzedniego zamówienia z którym mają problem i zapewniłem ich, że ja to ja i spokojnie mogą realizować tamto zamówienie. Nie pomogło.
Musiałem anulować.
Więc informuję wszystkich - jak kupujecie na PandaWill to nie płaćcie kartą - jedynie PayPal.
lagarto
AKTYWNY

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI