• Reklama

Palniki xenon z aliexpres

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Palniki xenon z aliexpres

Postprzez zbigniew59 » 9 paź 2014, o 17:16

Witam. Mam zamiar kupić żarówki xenonowe do samochodu.Ktoś wie coś na temat ich jakości, trwałości. Na pewno mniej trwałe niż np. philips, chociaż Są to ich podróbki.Ale jak się sprawują. Na wykop.pl znalazłem filmik na ich temat w którym ostrzegają, iż palą przetwornice. Może ktoś wie coś na ten temat.
zbigniew59

Reklama

Re: Palniki xenon z aliexpres

Postprzez kolakao » 9 paź 2014, o 18:09

daj sobie spokój z chinskimi xenonami. xenony muszą mieć homologację, samopoziomowanie itd.
W razie czepialskiego policjanta albo diagnosty, tracisz dowód rejestracyjny. Druga sprawa to właśnie wątpliwa jakość chińskich xenonów. Chociaż z pewnością da się kupić porządne to nie wiesz który z chińczyków właśnie te porządne sprzedaje :)
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Postprzez saperq » 9 paź 2014, o 18:32

kolakao napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

przecież poziomowanie jest z poziomu lampy a nie palnika ( czy jak tam ludzie wolą żarnika).

Ostatnio musiałem zakupić D1S ( oczywiście 2 sztuki) bo jedna wyzionęła ducha. Koszt 450zł za 2 szt. Osram-a Xenarc-a nie jest małą ceną. Oczywiście nie dokonywałem zakupu poprzez allegro, gdyż chyba 99% pochodzących z tego serwisu aukcyjnego to podróby.
Wolę zapłacić za jakość i się nie rozczarować.
ps. "niewiadomej" jakości palniki mogą uwalić przetwornice, a wtedy siadaj i płacz ;)

Chyba że kolega ma chińskie lampy xenonowe to wtedy jeden grzyb :P
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez zbigniew59 » 9 paź 2014, o 20:05

Mam oryginalne xenony montowane fabrycznie. Może ktoś zna sklep gdzie można kupić ORYGINALNE philips lub osram d2r hb4. Przetwornice też oryginalne więc szkoda je uwalić przez chińskie podróbki.
zbigniew59

Postprzez saperq » 9 paź 2014, o 20:44

zbigniew59 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Proszę bardzo.
Brałem w tym sklepie.

http://oswietlenia.com

Tutaj masz Philipsy D2R.
http://oswietlenia.com/category/oswietl ... ony-vision
Kupując Philipsy zamiast Osrama dostajesz kod do każdej sztuki xenona, za pomocą którego sprawdzasz oryginalność na stronie Philipsa: www.philips.com/original
W tym sklepie dodatkowo do każdego palnika otrzymujesz "prezent" do wyboru.

PS. Ja kupiłem Osrama :P

Autor postu otrzymał pochwałę
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Asus Zenfone max
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
AKTYWNY

Pochwały: 31
Telefon:: Asus Zenfone Max

Postprzez filozof71 » 9 paź 2014, o 20:56

kolakao napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No a ja się czasami tak wq jak mnie ktoś tak znienacka tak po oczach jeb.e, wyzywam do skur...
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić