• Reklama

<paczki z bateriami> Ogłoszenie aliexpress !!!

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

<paczki z bateriami> Ogłoszenie aliexpress !!!

Postprzez drago68 » 10 paź 2013, o 10:53

Witam:)
Oficjalne ogłoszenie dla sprzedających na aliexpress:
2013-09-30
Dear AliExpress users :
Then China Post news: In order to ensure aviation safety , the airline will not accept products containing lithium batteries and other electronic messages , and all messages are carried on the X-ray examination by piece . Recently, the airline discovered China Post international parcel mail and other electronic products containing lithium batteries has increased the number , which will contain the total package to implement such messages refunded in full , resulting in mail processing time extended , and cause the message backlog . Recommendations require delivery concerns with lithium batteries and other electronic products to customers change to go land and sea mail, postal packet containing battery orders, we recommend that you pay attention to the following aspects:
1 and contains the embargo has been shipped orders for products , we recommend that you :
a. promptly contact the buyer to inform the logistics situation , while extending the time and negotiate the buyer receiving treatment program ;
b. If you need to replace the logistics way to re- order delivery, after delivery, be sure to note the correct waybill number and inform buyers, buyers avoid false complaints shipped ;
c. unable to re- shipment of orders , please contact the buyer to apply for a refund in a timely manner , to avoid buyer complaint ;
d. If the order is already in the platform arbitration stage and Buyer Complaint type waybill number is invalid , we recommend that you order a timely manner of proof ( eg : paper shipments reprint , electronic document delivery , freight forwarding , etc. forwarded Single )
2 Not postal parcel delivery orders, we recommend that you communicate with the buyer in a timely manner , the replacement shipment or other logistic ways to contact the buyer cancel the order ( Do not fill invalid waybill number ) ;
3 is recommended that you set according to the product sold and reasonable freight template, with battery products , set other reasonable means of transportation.
AliExpress sellers operate

Paczki, które były wysłane już z bateriami przez CP (obojętne jakie ) zostaną wysłane i na pewno dotrą do odbiorców, tylko potrzebują więcej czasu , który jest potrzebny do rentgena paczek i komunikowania się z nadawcą ( sprzedawcą) danej paczki !!!!

Autor postu otrzymał pochwałę
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Reklama

Re: <paczki z bateriami> Ogłoszenie aliexpress !!!

Postprzez bartazzz » 10 paź 2013, o 11:05

czyli china post trzeba sobie odpuscić
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez drago68 » 10 paź 2013, o 11:08

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dokładnie !!!
drago68
VIP

Postprzez simarik » 10 paź 2013, o 11:32

No a jak z innymi "przewoźnikami"? Bo rozumiem, że to bardziej chodzi o linie lotnicze - a nie o spedytora.
simarik
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez gramacz » 10 paź 2013, o 12:52

z tego co słyszałem to problemy sa n lotniskach, bo z tego miejsca wracaja paczki do sprzedawców
gramacz

Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Postprzez sonic » 10 paź 2013, o 17:00

w najgorszym przypadku wysyłka drogą morską z 3 miesięcznym okresem oczekiwania :/
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez drago68 » 10 paź 2013, o 17:38

sonic napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no... no......., kurde.........., ale wymyśliłeś --drogą morską, trzeba by było czekać chyba 6 miesięcy!!!!!
drago68
VIP

Postprzez Kobe8 » 10 paź 2013, o 17:49

drago68 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no... no......., kurde.........., ale wymyśliłeś --drogą morską, trzeba by było czekać chyba 6 miesięcy!!!!!

na serio 6 miesiecy?, ja mam jedna paczke taka i czekam od jakos konca maja poczatku czerwca za nia :-|
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez zriel » 11 paź 2013, o 02:45

Kobe8 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

na serio 6 miesiecy?, ja mam jedna paczke taka i czekam od jakos konca maja poczatku czerwca za nia :-|

Ja bym już dawno spór założył i o refud wołał.
zriel
AKTYWNY

Pochwały: 31

Postprzez tacim » 11 paź 2013, o 07:16

A ja głupi myślałem ,że sprzedający jest taki super i sam zmienił z CP na SP.
tacim
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: SE K510

Postprzez Kobe8 » 11 paź 2013, o 12:06

kase juz jakiś czas temu odzyskałem ale może paka do mnie dojdzie jak idzie drogą morską ;-)
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez veento » 11 paź 2013, o 20:34

Mam pytanie, czy w takim razie jeśli kupie tel na pandawill.com i wybiorę chinapost to mogą być jakieś problemy?
veento

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić