• Reklama

<paczki z bateriami> Ogłoszenie aliexpress !!!

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: <paczki z bateriami> Ogłoszenie aliexpress !!!

Postprzez grendel » 22 paź 2013, o 16:39

darekUFO napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

voi14 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W moim przypadku kolesie z Chinatronic ruszyli się po prawie 3 tygodniach (zakup 01.10., potwierdzenie wpływu kasy 03.10., wysyłka 20.10.)... A i to po mailu ponaglającym.
grendel
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Letv X600
ROM: BB72 07S RL

Reklama

Postprzez Gravis » 22 paź 2013, o 17:10

Planuję zamówić baterię do laptopa za 26€ z wysyłką TNT. Czy to przejdzie bez problemów i dodatkowych opłat?
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez voi14 » 22 paź 2013, o 17:14

Ja zapłaciłem 30.09. Nr dali 14.10 a wysłali 16.10.
voi14

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE V967s

Postprzez toskania » 23 paź 2013, o 08:50

Zamówiłam przez allegro telefon 23.09 a 09.10 dostałam numer trackingowy ale oczywiście nie działał. 16.10 dowiedziałam się, że telefon został cofnięty z powodu baterii i na drugi dzień miałam dostać drugi numer. Dwa dni temu wykonałam telefon, oczywiście nie wiadomo co moim telefonem. Zaproponowałam nawet podmianę na inny tel, który mają na stanie, jednak z powodu, że musiałabym zapłacić za drugi telefon a nie stać mnie taka opcja nie wchodzi w grę. Grzeczny Pan sprzedawca miał oddzwonić za 20-30 minut ( wcześniej wspominał o mailu) jednak chyba miał za dużo pracy i zapomniał o mnie. Ani telefonu, ani nr trackingowego. A domyślam się, że zostanie zwrócona kasa, szkoda, że tego miesiąca mi nikt nie odda. Mój telefon się sypie - asha się rozpada :). Zaczynam przeglądać tutejszy bazar.
toskania

Telefon:: asha 300

Re: Odp: <paczki z bateriami> Ogłoszenie aliexpress !!!

Postprzez bumbum » 23 paź 2013, o 10:21

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
jaka poczta?

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4

China Post.
Ale zamawiałem tez przez singpost, 15 pazdziernika dostałem status Information Received i tak stoi do dzisiaj. W sumie to nie długo, ale zazwyczaj było w ciągu 4-7 dni zmiana na despatched overseas.

Tutaj tez o tych bateriach pisza http://www.fasttech.com/forums/stickies ... ember-2013
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Re: Odp: <paczki z bateriami> Ogłoszenie aliexpress !!!

Postprzez resmiki » 24 paź 2013, o 09:32

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
jaka poczta?

China Post.

Przed chwila gadalem z Chinczykiem o bateriach (chcialem kupic same baterie). Wedlug jego slow wysyłka jest mozliwa tylko pocztą chinską i droga lądową. Skoro czekasz juz dwa miesiace, to moze wlasnie tak idzie ?
resmiki

Pochwały: 3

Postprzez bumbum » 27 paź 2013, o 15:31

No ja dzisiaj otworzyłem spór bo jutro konczył się okres do zatwierdzenia.Poprosiłem kilka dni temu o przedłuzenie, ale bez odzewu. Na wiadomości nie odpowiada wiec Open Dispute. Link Tec to bardzo dobry sprzedawca w sumie ale widzę ze nie nadązają z czytaniem wiadomosci. Na pewno duzo kupujacych nie dostało towaru i wysyłaja wiadomosci, otwierają spory.
Czy ktos z was dostał juz paczke z telefonem z tego okresu, czyli zamówionego z koncem sierpnia?
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Postprzez kr1s1983 » 28 paź 2013, o 09:23

ja tez nie dostalem telefonu ktory kupilem w wrzesniu,sprzedawaca ma 60 dni na dostawę.otworzylem spor oczywiscie mi odrzucil bo paczka niby w transporcie.Teraz nie mgoe dac escalade dispute dopiero po 9.11,wiecie moze czy wtedy automatycznie dostane kase?
kr1s1983

Pochwały: 2
Telefon:: Xperia J

Re: Odp: Ogłoszenie aliexpress !!!

Postprzez alvaro1981 » 28 paź 2013, o 10:54

alvaro1981 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No to Cię załatwili...Cło masz pewne, obsługę celną przez DHL w wys. ok. 80 zł. też, podatek kto wie.

Dzis Chinczyk napisal ze nie wyslali DHL a Deutsche Post Air Mail. Jak to sie ma do cła i podatku?

Paczka dotarła w piątek do mnie. Obeszło się bez cła :-)

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
alvaro1981

Telefon:: Samsung

Postprzez bumbum » 28 paź 2013, o 14:41

Na pandawill jest informacja ze do konca wrzesnia nie będa obsługiwane paczki z bateriami w HK Post i Singpost. Jednak później mają byc ograniczenia do 1 baterii w paczce.
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
f tutaj przepis mówiący o przewozeniu litowych baterii.
Na stronie
doczytałem ze wszystkie paczki z bateriami ida Statkiem Towarowym. Czas jaki na dostarczenie to 4-8 tygodni od momentu przeswietlenia paczki.

A wszystko to dlatego ze
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Postprzez ryhit » 28 paź 2013, o 14:45

@bumbum, kilka moich paczek z początku września nadal nie doszło, też już spory otwieram, ale kurs dolara jest tak niski że...
ryhit
AKTYWNY

Postprzez muf18 » 30 paź 2013, o 00:23

No u mnie też mam deklarację i więc co teraz zrobić:
1/ Jak chińczyk napisał Gift o wartości 25-40$ to nie mogę tego wpisać ? Bo przecież jest opisany jako gift...
Tylko nie gt540
muf18
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić