• Reklama

Paczka w Zabrzu ale nie do mnie zaadresowana

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Paczka w Zabrzu ale nie do mnie zaadresowana

Postprzez wacie72 » 18 lis 2014, o 10:58

Jest , hura :)
I właśnie udało mi się ponownie dodzwonić do Zabrza , pani oczywiście uparcie twierdziła ze to nie dla mnie przesyłka że sprzedawca nie wysłał do mnie przesyłki.
Ja jednak nie odpuszczałem , prosiłem i błagałem by to dokładnie sprawdziła. Zlitowała się nade mną i gdzieś wyszła. Wróciła po kilku minutach i ALLELUJA , oni się pomylili , źle wprowadzili dane z przesyłki , paczka jest i jest na niej mój adres :)

Tak jak przypuszczałem , to nie chińczyk zawalił bo to jednak porządny sprzedawca tylko człowiek w Zabrzu , może jakiś zakochany adres wziął z sufitu.
Mam już nr księgi i już im wysłałem ponownie dokumenty.
Zaraz piszę do Chińczyka że już się wszystko wyjaśniło .
Dzięki wszystkim za odpowiedzi w temacie :)
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Reklama

Postprzez fake4r » 18 lis 2014, o 11:01

A to poczta. Czyli warto w takich sytuacjach zbadać dokładnie sprawę. Chociaż nieczęsto zdarzają się chyba takie pomyłki. Dobrze że się wszystko już pomyślnie zakończyło. To co zamykamy temat ?
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez wacie72 » 18 lis 2014, o 11:16

Tak , jak najbardziej , temat uważam za wyczerpany , sprawa (chyba) wyjaśniona.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI