• Reklama

paczka utknela

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

paczka utknela

Postprzez taxygal » 12 maja 2014, o 00:05

Moja paczka została wysłana 30 kwietnia z GUANGZHOU (wyswietla mi sie NULL). Czy ktos z was sie kiedys z tym spotkal? Ile jeszcze będę czekać aż coś się ruszy?
taxygal

Telefon:: nokia

Reklama

Re: paczka utknela

Postprzez aquer » 12 maja 2014, o 00:08

Witam,
wpisz na poczcie polskiej swój numer paczki co dostałes na chinczyka, powinno pokazać gdzie jest paczka jesli wysłane zwykłą paczką przez singapure post
pozdrawiam
aquer

Telefon:: htc
ROM: miui v5

Postprzez Kamil1994 » 12 maja 2014, o 00:14

Po pierwsze jest temat od tego typu pytań.
Po drugie ludzie czekają od koncówki marca, a u Ciebie mineło ledwo kilkanaście dni.
Kamil1994

Telefon:: SAMSUNG I9300

Postprzez taxygal » 12 maja 2014, o 00:20

Właśnie wpisałam numer na poczcie polskiej i wyswietla mi się że została wysłana z tego miasta 30. Wiem, że mija dopiero kilkanascie dni ale się niepokoję, ponieważ nigdy wcześniej nie znalazłam się w takiej sytuacji.
taxygal

Telefon:: nokia

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI