• Reklama

OUKITEL K4000 - popsuty przycisk głośności VOLUME+/-

OUKITEL K4000 - popsuty przycisk głośności VOLUME+/-

Postprzez pkrasinski » 6 mar 2016, o 17:29

Mam problem jak w tytule - telefon jest prawie nowy, używany od trochę ponad 2 tygodni, jednak moja córka chyba nie ma szczęścia do telefonów, bo któregoś dnia wróciła do domu (prawie z płaczem), że jej się popsuł przycisk VOLUME. Wizualnie go obejrzałem i wygląda tak jakby był trochę wklęsły na środku, ale wg. słów córki nie upadł jej, ani nie został o nic uderzony (śladów upadku/uderzenia również nie ma).
Ustawienie głośności przy pomocy tego przycisku jest prawie niemożliwe i z tym problem sobie poradziliśmy instalując jakiś "volume widget". Niestety aktualnie do problemów z VOLUME doszedł również problem z POWER, który jest tuż obok, a mianowicie czasami telefon nie reeaguje na jego naciśnięcie i w kolejnej fazie to już może być bardzo poważny problem.
Czy ktoś w ogóle zajmuje się w PL serwisem tych telefonów, proszę o odpowiedzi, ewentualnie jakieś namiary na fachowców.
pkrasinski

Reklama

Re: OUKITEL K4000 - popsuty przycisk głośności VOLUME+/-

Postprzez bartazzz » 8 mar 2016, o 16:16

napisz do ddr
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 90

Re: OUKITEL K4000 - popsuty przycisk głośności VOLUME+/-

Postprzez brychu82@wp.pl » 8 mar 2016, o 18:26

Witam, mam identyczny problem który powstał wczoraj, napisałem e-mail do Pana, proszę o kontakt i odpisanie, pozdrawiam
brychu82@wp.pl

Powrót do Pomoc techniczna