• Reklama

Oszustwo na antelife.com!!!

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Oszustwo na antelife.com!!!

Postprzez mrergie » 16 maja 2014, o 18:17

Cały czas w błędny sposób rozumiesz działanie systemów koszykowych i zakupów w sklepach cyfrowych.

W fizycznym sklepie to co włożysz do koszyka jest już twoje.
W cyfrowym sklepie włożenie czegoś do koszyka znaczy dosłownie NIC, to tylko sposób na zgromadzenie tego za co chcesz zapłacić.

Przyjmijmy że na stanie są 2 szt jakiegoś produktu. W sklepie fizycznym tylko dwie osoby mogą go mieć w koszyku. Natomiast w sklepie internetowym może włożyć go do koszyka ktokolwiek i jakakolwiek liczba osób. Po prostu po sfinalizowaniu transakcji zakupu przez dwóch użytkowników przedmiot przestaje być dostępny i wtedy u innych: wylatuje z koszyka i/lub pojawia się komunikat o braku dostępności i nie da się go kupić bo nie ma go już na stanie. Ani go nie kupisz ani nie dodasz do koszyka a jeśli byłeś w trakcie transakcji to przedmiot znika lub pojawia się komunikat o braku dostępności BO NIE MOŻNA go kupić ponieważ dostępna ilość została zużyta.

Dodanie czegoś do koszyka nie jest żadną umową. Faktycznie jest to jedynie forma zamówienia do dostawcy. To że klient chce lub być może zechce coś kupić nie może być w żadnym wypadku podstawą to tego aby z automatu uznać jego prawo do pierwokupu jako iż dodał to coś do koszyka przed kimś innym

Gdyby systemy w sklepach działały tak jak myślisz że jest, to kupienie czegokolwiek w jakimkolwiek sklepie graniczyłoby z cudem. Dlaczego? Ot prosty bot którego można napisać w kilkanaście minut, wystarczyłoby że dodałby każdy jeden produkt to koszyka a to całkowicie uniemożliwiłoby działanie serwisu. Ale wystarczyliby nawet zwykli użytkownicy w czasie zwiększonej aktywności.

twolipan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skoro nie zapłaciłeś to go nie kupiłeś. Tak cieżko to zrozumieć?
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Reklama

Postprzez ebola1972 » 16 maja 2014, o 18:25

Na logikę. Jest 10 przedmiotów w promocyjnej cenie. 100 osób je włoży do koszyka. Włożenie do koszyka nie oznacza kupna bo może i rok w koszyku leżeć. 10 najszybciej płaci i je kupuje. Czyli pozostałym 90 albo zostaje w koszyku towar po starej cenie albo całkowicie znika bo fizycznie go już nie ma. Innego rozwiązania nie widzę.

Wysłane z mojego Onda V975m przy użyciu Tapatalka
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez bar4u » 16 maja 2014, o 18:29

Jak nie wiesz jak działa sklep internetowy, wejdź na istore lub inną platformę otwórz sklep demo i sprawdź, a nie tworzysz spiskowe teorie - może jeszcze kolejną stronę w darmowej domenie zrób jaki to nie jesteś oszukany...
Zakupy na wyprzedażach i innych tego typu promocjach, bez narzędzi jest skazane na porażkę.
A może wystarczyło by wcześniej założyć konto, wpisać dane i już szanse były by większe....

Wysłane z mojego ZP980+ przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Postprzez twolipan » 17 maja 2014, o 00:37

A skąd założenie, że tego nie zrobiłem? Miałem konto i byłem zalogowany.

Rozumiem, że sklep zignorował odpowiadanie na reklamacje i przerzucił się na rozdawanie rabatów?
twolipan

Pochwały: 4
Telefon:: Xperia

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI