• Reklama

[aliexpress] Order no. xxxxx has been cancelled, co zrobić?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Order no. xxxxx has been cancelled, co zrobić?

Postprzez Kobe8 » 4 cze 2013, o 10:52

Witam! Miałem czas do wpłaty do wczoraj wieczór jednak wpłata doszła kilkanascie sekund za pozno, i dostałem wiadomosc Order no. xxxxxx has been cancelled, co mam teraz zrobic? Kiedy dostane zwrot? Musze gdzies napisac zeby dostac zwrot?

mam takie cos:

Your Order No. xxxxxxx has been cancelled because payment was not made before 04 Jun 2013 00:02. If you would still like to buy this item, please reorder it at AliExpress.com.

Sincerely,
AliExpress.com
2013.06.04 00:14

a w statusie mam:

Your Payment is Being Verified.
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Reklama

Postprzez rawyolks » 4 cze 2013, o 15:42

AFAIK pieniądze już wróciły, ale banki mają prawo zablokować pieniądze na 7 dni.
rawyolks

Pochwały: 1

Re: [aliexpress] Order no. xxxxx has been cancelled, co zrob

Postprzez grreg » 1 wrz 2017, o 17:57

U mnie to samo - w jaki sposób płaciłeś za transakcję?

Bo ja płaciłem przez Przelewy24 (pieniądze szły 2 dni, ale już po 1 dniu Aliexpress anulował transakcję). Mi po 2 dniach przyszło potwierdzenie płatności z P24, ale zamówienie zostało już anulowane. Kasa gdzieś poszła, a ja nawet nie mogę sporu założyć, bo zamówienie formalnie nie doszło do skutku...

Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Co robić, żeby uzyskać zwrot kasy?
grreg

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE Blade

Postprzez marcoos1 » 1 wrz 2017, o 21:05

Jaki spór? Nie ma transakcji to kasa wróci tak skąd przyszła.
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez grreg » 7 wrz 2017, o 22:48

Ok, zgadza się, kasa wróciła po 4 dniach.
grreg

Pochwały: 2
Telefon:: ZTE Blade

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI