• Reklama

Order closed i appeal in process?!?!?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Order closed i appeal in process?!?!?

Postprzez caputaalicja » czwartek, 3 listopada 2016, 13:06

jesli jest juz taki watek to wybaczcie ale nie moglam go znalezc a zalezy mi na odpowiedzi.
Jestem na Ali od tygodnia.
Robie zakupy swiateczne nie tylko dla siebie ale i dla znajomych z przesylka na ich adres.
Zamowilam raptem kilka rzeczy i nagle pozamykali mi ordery i dostalam email z prosba o skan dowodu i wyciagu z banku?!?!
Wyslalam...choc teraz niewiem czy to byl dobry pomysl bo nadal nie moge nic kupic ordery pozamykane i ani kasy ni ma ani towaru,a juz sie cieszylam ze za tak niskie kwoty narobie zakupow swiatecznych :roll:

Tak jak mowie ordery zamkniete i napis:

''You have appeal in process, please click "view appeal" for detailed information.''

O co chodzi??O wysylke nie tylko na moj adres? Placilam tez z kilku kart(znajomych)czy to jest powod?Co teraz ?Mial ktos taka stytuacje?? :-/
caputaalicja

Reklama

Re: Order closed i appeal in process?!?!?

Postprzez marcoos1 » czwartek, 3 listopada 2016, 13:28

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kliknęłaś, żeby zobaczyć szczegółowe informacje?

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Adres wysyłki nie ma znaczenia. Wielu "biznesmanów" z alledrogo przecież codziennie wysyła na adresy kupujących.
Ale zapewne zadziałały mechanizmy wyłapujące podejrzane transakcje.
Pomyśl:
- nowy użytkownik serwisu (super)
- wysyła na różne adresy (obdarowuje rodzinę, super)
- płaci różnymi kartami na różne nazwiska (???? co to za karty? skąd je ma? kradzione czy nie?)
Konto założyłaś na swoje dane a płacisz kartami na inne dane, w dodatku na kilka różnych danych (pewnie na jedną by nie było problemu, bo może żona kartą męża lub syn ojca itd)
Wg mnie to jest ten problem, bo system uznał, że nowy klient, wiele adresów, wiele danych kart. Uzasadnione podejrzenia, że karty nie należą do posiadacza konta w serwisie.

Ja też kupuję dla znajomych, ale płacę swoją kartą a nawet wysyłam na swój adres (ułatwia mi to monitorowanie co już przyszło a co jeszcze idzie i ewentualne reklamacje). Znajomi oddają mi kasę na moje konto.
marcoos1
VIP

Pochwały: 40

Postprzez caputaalicja » czwartek, 3 listopada 2016, 20:29

w szczegolowych informacjach jest tylko podane : Case Number: 2016110275109086127948
Appeal Time: 2016.11.02 09:21:30
po tym podane sa moje zamkniete transakcje i na koncu napisane jest :

2016.11.02 09:21:30
Appeal submitted

Nie pomyslalam,faktycznie trzeba mi bylo placic swoja karta i brac wszytsko na swoj adres;/
Najgorsze jest to ze nie wiem co teraz...zadnego kontaktu do nich nie ma ani nic zeby sie skontaktowac.
Bardzo mi zalezy na paczkach a nie mam jak je teraz zamowic bo kazdy kolejny order automatycznie jest ''closed'',zalozenie drugiego konta i kupowanie na jeden adres i jedna karte zalatwi sprawe??
caputaalicja

Postprzez robot » czwartek, 3 listopada 2016, 20:43

caputaalicja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

odrazu napisze - nawet jezeli rozpatrza pozytywnie - co moze nie byc takei oczywiste jak placilas roznymi kartami to tez zamowienia ktore sa closed nie zostana przywrocone . Karty ktorymi placilas sa na czarnej liscie wiec od wyniku apelacji zalezy czy je odblokuja . Tak czy siak bym na duzo nie liczyl - moze ci odblokuja twoja karte ale nie wszystkie :)
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI