• Reklama

Oppo find 5

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Oppo find 5

Postprzez bugmenot » piątek, 3 stycznia 2014, 00:10

Witajcie
Zastanawiam się nad tym telefonem ,aktualnie jest w promocji za 299e + zniżka 10% studencka co daje 270e, a to kawał porządnego sprzętu(ze stalową ramką)
Problem jest w tym, że wg specyfikacji nie obsługuje on UMTS 900. Jak bardzo będzie to w polsce przeszkadzać?
Jest wersja indonezyjska z utms900 i 32GB ROM, ale raz że jest droższa, a dwa nie wiem czy po wrzuceniu cyana, color roma czy czegokolwiek nieoficlanego będzie obsługiwać utms900. Support oppo niestety nie odpisuje
bugmenot

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Oppo find 5

Postprzez zriel » piątek, 3 stycznia 2014, 09:48

Jeśłi zamawiasz z europejskiego sklepu OPPO to nie masz się czym martwić - obsługuje WCDMA 900, to sprzęt na Snapdragonie więc nie ma problemów z obsługą europejskich sieci. Swoją drogą świetny wybór - ostatnio z racji premiery modlu N1 i zapowiedzi Find 7 mocno staniał i jest to naprawdę super sprzęt. wystarczy poczytać recenzje w sieci, ten smartfon to nie tylko mocne podzespoły, to także ładny design, świetne wykonanie i bogaty wybór oprogramowania - oprócz stockowego androida masz na ten model dostępny autorski Color Os, oficjalny Cyanogen Mod,oficjalne MIUI,AOSP,Paranoid i świetny P.A.C ROM (połączenie najlepszych cech Paranoid,AOKP i Cyanogen), do tego dostępność oprogramowania alternatywnego to część polityki OPPO i gwarancja obejmuje także uszkodzenia powstałe przy wgrywaniu alternatywnego oprogramowania. Jak by tego było mało to ten model wyposażono dodatkowo w zaawansowany podsystem audio zaprojektowany przez szwedzką firmę Dirac Sound http://www.dirac.se/en/start.aspx więc jak lubisz słuchać muzyki to będziesz zachwycony. Podsumowując : to znacznie lepszy wybór niż kolejny szajsung czy xperia, jak by mnie było stać brał bym w ciemno.
zriel
AKTYWNY

Pochwały: 31

Postprzez mango » piątek, 3 stycznia 2014, 13:20

Też mam go na oku.

W specyfikacji telefonu na europerjskim oppostyle nie widze WCDMA 900 i dla mnie to duży problem bo sporo podróżuję.
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

BTW. Jaka zniżka studencka? Nic takiego nie widze na stronie.
mango

Postprzez bugmenot » piątek, 3 stycznia 2014, 13:30

http://europe.oppostyle.com/content/13- ... -promotion
Tu jest zniżka. Wysłałem skany polskiej legitymacji, zobaczymy czy dadzą czy nie

Find5 występuje w 3 wersjach
International - dostępna w eu sklepie, BRAK obsługi UMTS900
Indonesia - dostępna w eu sklepie, tylko 32GB, OBSŁUGA UMTS900
China - niedostępna u nas więc nie zawracajmy sobie dupy

Jeżeli już brać, to tylko indonezyjską. No ale właśnie, czy to są te same telefony, i czy romy na international będą działać na indonezysjkiej. No i podstawowe pytanie - czy na cyanie czy paranoidzie będzie działać utms900...
bugmenot

Postprzez mango » piątek, 3 stycznia 2014, 14:46

Może zapytaj na forum oppo lub xda?
mango

Postprzez bugmenot » piątek, 3 stycznia 2014, 14:54

Pytałem parę dni temu. Do tej pory ani na jednym ani na drugim zero odpowiedzi
bugmenot

Postprzez bugmenot » wtorek, 7 stycznia 2014, 20:43

Ok jakby kogoś interesowało
Polskie legitymacje studenckie są wspierane, dostałem vouchery na 10% zniżki na find5 i ten model niżej - na n1 nie ma zniżki
Wersja indonezyjska niczym się nie różni, można wgrywać romy i umts900 będzie działać

Ze zniżką wersja UMTS900 32GB kosztuje 323 euro co po kursach bankowych i przewalutowaniu daje +- 1400zł z darmo wysyłką DHLem. Trochę drogaśno
bugmenot

Powrót do INNE MARKI