• Reklama

Opóźnienia - HongKong DHL

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Opóźnienia - HongKong DHL

Postprzez Kostek142 » 25 wrz 2014, o 16:55

WIem że jest już inny temat o tych opóźnieniach ale jest mało czytelny.
Chciałbym żeby wypowiedziały się tu osoby które po 10 Września zamawiały coś z Chin przez DHL i prawdopodobnie ich przesyłki utknęły na statusie "Shipment Information Received". Tu więcej na temat powodów tej sytuacji http://www.ecommercebytes.com/cab/abn/y14/m09/i25/s01

Chciałbym wiedzieć czy komókolwiek coś wyszło z HK w okresie od 10 września do dziś. Czekam na dwie paczki i chciałbym wiedzieć czy coś się w ogóle rusza w tym temacie.

Pozdrawiam
Kostek142

Pochwały: 5
Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Opóźnienia - HongKong DHL

Postprzez guandong » 30 wrz 2014, o 10:26

Hej,

Mam właśnie to samo... Zwykle 2dni w HK, dzień w Liepzig i max 2dni w Gdańsku. Wysłali mi paczkę 24.09.2014 i kilka dni leżała w HK.
Laska z Chin pisze że ostatnio mają opóźnienia 5-7 dni :)

Będzie dobrze :)
guandong

Telefon:: HTC

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI