• Reklama

Opinie o Banggood

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Re: Opinie o Banggood

Postprzez KarlosW » 13 sie 2016, o 10:45

Przy gwarancji szkoda tego vatu..
Na spokojnie wysyłaj. Sklep dobry, przesyłka monitorowana.
Potwierdzam przesylke koło 30 zł.
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Reklama

Re: Opinie o Banggood

Postprzez fake4r » 13 sie 2016, o 10:46

BTW jest chyba jakaś opcja zwrotu vatu przez UC w razie właśnie takiej sytuacji, gdy odsyła się zepsuty towar itd. Trzeba by się zapoznać z tematem, coś mi takiego się przypomina.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Opinie o Banggood

Postprzez ras13 » 13 sie 2016, o 11:44

Czy jest możliwość zwrotu zapłaconego podatku Vat?
ras13
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 15:33
Telefon:: asus

Re: Opinie o Banggood

Postprzez ras13 » 13 sie 2016, o 23:07

Po zważeniu paczki wychodzi, że przesyłka koło 50zł. Napisałem im by mi wpierw wypłacili kasę za wszystko to wyślę.

Dlaczego Wasze posty pojawiają się z godziną wcześniejszą mimo iż napisałem je wcześniej? Obserwuję uważnie wątek.
ras13
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 15:33
Telefon:: asus

Re: Opinie o Banggood

Postprzez ras13 » 15 sie 2016, o 08:56

Odpisali mi byy oznaczyć paczkę jako mp4 player za 20USD. Chcą zapłacić tylko za połowę przesyłki.
ras13
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 15:33
Telefon:: asus

Re: Opinie o Banggood

Postprzez bullrun » 20 sie 2016, o 11:06

Sklep kpina. Zamówiłem dwie kamery plus uchwyty na wyjazd wakacyjny 29.08 Zapłaciłem za szybka przesyłka a ci mówią po 4 dniach że nie maja towaru!! Pierwszy i ostatni raz robiłem tam zakupy a w sklepach chińskich i na ali kupuje nałogowo. Handlować towarem którego nie maja ? Myślałem ze te czasy już minęły.
bullrun
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 19:16
Telefon:: Nokia

Re: Opinie o Banggood

Postprzez fake4r » 20 sie 2016, o 11:10

Zdarza się, nie ma co się obrażać. Mi też się zdarzyło że nie mieli towaru który zamówiłem, trudno. Ogólnie sklep godny polecenia, zwłaszcza sprawa załatwiania gwarancji.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Opinie o Banggood

Postprzez KarlosW » 20 sie 2016, o 12:34

bullrun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W tym momencie przechodzę to z igogo.es
Dla mnie lipa.
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Flyagaric » 20 sie 2016, o 12:46

bullrun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie żebym ich bronił, ale ... masz rację, od teraz będziesz przez to przechodził lokalnie na allegro, albo płacił 2 - 2.5 raza tyle, tudzież kupował tylko sprzęty pokroju GoPro.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Opinie o Banggood

Postprzez bullrun » 20 sie 2016, o 13:07

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie żebym ich bronił, ale ... masz rację, od teraz będziesz przez to przechodził lokalnie na allegro, albo płacił 2 - 2.5 raza tyle, tudzież kupował tylko sprzęty pokroju GoPro.


Jest tyle sklepów a allego to ostateczność. Napisałem swoje przygody z tym sklepem. Chciałem oszczędzić chyba 10 $ w porównaniu np do geek .jak widać za coś sie płaci.
bullrun
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 19:16
Telefon:: Nokia

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Flyagaric » 20 sie 2016, o 13:32

No to inaczej: w tym sklepie, takie przygody to wyjątek, dlatego ma dobre opinie. Co nie znaczy, że nie zdarzają im się wpadki - jak widać. Geek ma niezłe opinie, ale takie wpadki zdarzają im się częściej niż na banggood, więc nie formułuj opinii po jednym zakupie, bo czeka cię jeszcze masa skrajnych doświadczeń.
BTW. Miałeś jakieś problemy ze zwrotem gotówy, przeciągali coś?
Jak liczysz, że polskie Janusze biznesu coś sprowadzają sami bezpośrednio od producenta, to się zdziwisz. Jak myślisz, że im się podobne wpadki nie zdarzają częściej, to tu również życzę powodzenia.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Opinie o Banggood

Postprzez bullrun » 20 sie 2016, o 19:03

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przeciągali i zwodzili.Na nikogo nie liczę kupuje gdzie najtaniej i najpewniej nie przywiązuję sie do marki. Opisałem swoje doświadczenie dodam jeszcze ze wszystkie informacje musiałem wyciągać ja gdyż nikt ze sklepu nie raczył poinformować że towaru nie ma i czekałbym Bog wie ile. Straciłem prawie 5 dni a wyjazd sie zbliża. Zaproponowano mi zamianę z na inny wiec się zgodziłem .Wybieram 4 razy i kobieta na czacie powiedział że żaden nie jest dostępny a najlepiej żebym skasował zamównie bo nie wiedza czy maja obecnie 2 kamery bo brałem dwa takie same zestawy. :lol: Starta czasu takie jest moje doświadczenie.
Jeśli wiesz gdzie są najtańsze Xiaomi Yi dash cam może być magazyn Cn to proszę o info.
bullrun
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 kwi 2015, o 19:16
Telefon:: Nokia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banggood.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron