• Reklama

Onda V820W Windows 8 jak wgrać od nowa windows

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Onda V820W Windows 8 jak wgrać od nowa windows

Postprzez gowka1 » piątek, 17 kwietnia 2015, 11:00

Witam.Stałem sie posiadaczem tablet onda v820w,w języku chińskim, po ściągnięciu i zainstalowaniu paczki językowej pl,połowa żeby na pulpicie jest wyświetlana w języku polskim a reszta po chińsku. Chcialbym teraz zainstalować windows 8 od nowa oczywiście w języku polskim,posiadam już botowalnego pendrive z 8,i to by było ma tyle,dalej niewiem jak się mam do tego zabrać. Szukałem po necie ale nic nieznalazlem. Do laptopów instalowałem juz wszystkie systemy od XP do 8,ale na tablecie niewiem jak się do tego zabrać,i dlatego szukam pomocy u was.
gowka1

Reklama

Re: Onda V820W Windows 8 jak wgrać od nowa windows

Postprzez robertnik » piątek, 17 kwietnia 2015, 14:53

Powoli. Nie znam tego modelu, ale... Wewnątrz jest zapewne Windows with Bing, który podobno jest i na torrentach. Jeśli masz inny to nie wyciągnie sobie klucza z Efi i będziesz musiał potraktować go jakimś MKSem. Nie wiem czy warto.
W Windowsach nie wystarczy ściągnąć paczki językowej by wszystko było w języku polskim. Po instalacji paczki w harmbar(to co wyciąga się gestem z prawej) wpisz język.
Obrazek
W oknie wybierz ustawienia zaawansowane i "zastosuj ustawienia językowe do..."
Obrazek
Zakładka Administracyjne i w polu Ekran powitalny i konta nowych użytkowników kliknij kopiuj ustawienia...
Zaznacz jak na printscreenie i zaakceptuj.
Obrazek
Restart i wszystko powinno być po polsku.

Autor postu otrzymał pochwałę
robertnik

Pochwały: 1

Postprzez gowka1 » piątek, 17 kwietnia 2015, 15:39

Dzięki kolego,jesteś wielki,juz wszystko po pl.Mam jeszcze pytanko bo czytałem że na moim tablecie można mieć windows i android.Niewiem czy prubowacInstalować to na nim czy raczej byś odradzal, jeśli tak to może wiesz jak to zrobić.Pozd.
gowka1

Postprzez robertnik » piątek, 17 kwietnia 2015, 15:49

Nie wiem, zaczął bym od googla ;P Tak to kiepska rada. Musi być specjalny Bios, który zatrzyma się podczas bootowania i pozwoli wybrać Ci system operacyjny. Raczej szukał hbhym na stronach producenta i dokładnie sprawdził tamtejsze forum(jeśli jest). Taki dualboot w sumie jest nowością i to różnie może być.
Na Geekbuying widziałem Twój tablet z dualboot, więc odpowiednie pliki powinieneś znaleźć na stornie producenta, jeśli nie ma to właśnie tam pytać supportu.
robertnik

Pochwały: 1

Postprzez gowka1 » piątek, 17 kwietnia 2015, 23:49

Dzięki za odpowiedź, w takim układzie nie będę nic kombinować.
gowka1

Powrót do TABLETY