• Reklama

Okulary przeciwsłoneczne - Urząd celny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Okulary przeciwsłoneczne - Urząd celny

Postprzez eteri » 24 lip 2014, o 00:58

gwoli ścisłości, nie kupiłem podrób żeby powiększyć sobie penisa, tylko dlatego, że takie bez logo były 2x droższe :F
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Reklama

Postprzez victor44 » 24 lip 2014, o 07:28

wiekszosc kopii czasem jest tansza od noname, a napis na koszuli, "markowy zegarek" niekoniecznie podnosza ego. noszac te rzeczy mozesz miec inne od ludzi ktorzy chodza w tym samym, szare koszulki, jednakowe spodnie, te same zegarki. wiekszosc rzeczy nie warta bojonskich sum zeby nosoc sie markowo.

a ze zamowil ktos 4 szt to co z tego ja tez lubie miec kilka par.

polemizowalbym z tym wszystkim stad moj wzwod upsss sorry wywod.

Autor postu otrzymał pochwałę
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Postprzez eteri » 7 sie 2014, o 09:28

Dziś listonosz przynosi paczke z okularami, nawet się nie zatrzymała na cle.. :) Zresztą tak zauważyłem, że w tych Komornikach tych małych paczek nie sprawdzają, bo z 17 przesyłek jakie dotąd do mnie szły żadna nie została zatrzymana, co prawda żadna nie była o wartości większej niż 15$ no ale jednak, teraz telefon do mnie idzie za 127$, więc zobaczymy :)
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić