• Reklama

Okulary przeciwsłoneczne - Urząd celny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Okulary przeciwsłoneczne - Urząd celny

Postprzez eteri » 22 lip 2014, o 15:40

Tu nie chodzi o vat, tylko o to by się nie doczepili do tego, że to podróby :) Kicaj mi odpisał na pytanie czy są to oryginalne okulary, odpisał mi, że nie są podrobione, tylko są dobrą kopią :D to chyba też wystarczy by w razie czegoś mieć jakieś ubezpieczenie?
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Reklama

Postprzez mortimer » 22 lip 2014, o 21:47

Jeżeli podejmiesz się próby udowodnienia celnikom, że dobra kopia to nie podróba....

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Postprzez ebola1972 » 22 lip 2014, o 21:57

Dowcip miesiąca. Dobra kopia to nie podróba :-D

Wysłane z Onda V975m
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez mortimer » 23 lip 2014, o 07:56

Eee tam miesiąca - toż to hit roku. Nie chciałem tego tak dosadnie pisać ale poczucie humoru też ważna sprawa więc dlaczego nie.
Podobnie rozbawiła mnie chińska strategia marketingowa, co tam kolega w odpowiedzi dostał powyżej w stylu: "Panie jaka podróba? To dobra kopia tylko.
I ten wyraz twarzy celnika próbującego ogarnąć to rozumowo....
Naprawdę warto próbować się z tym zmagać dla tych kilku złotych?
mortimer
AKTYWNY

Postprzez eteri » 23 lip 2014, o 10:07

może i nie do końca, obecnie żyję nadzieją, że nie będzie żadnych problemów z tym :) dzięki wszystkim za pomoc :)
eteri
AKTYWNY

Postprzez mortimer » 23 lip 2014, o 10:40

Nie ma sprawy i powodzenia. Napisz później jak poszło.
mortimer
AKTYWNY

Postprzez filozof71 » 23 lip 2014, o 12:16

eteri napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak swiadomie zamawiałes podróbki i w dodatku kilka sztuk na handel to Cię powinni odpowiednio potraktować.

Autor postu otrzymał pochwałę
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez eteri » 23 lip 2014, o 15:02

Może grzeczniej, kto powiedział, że mają być na handel? 4 pary, są one do własnego użytku, 3$ więc nie wiem jakiej wytrzymałości mam się po nich spodziewać:) I nie były zamawiane świadomie, bo nawet nie wiedziałem o istnieniu takiej firmy jak Spy + :) A te podróbki raybanów zamówiłem dlatego, że z takimi szkłami w takiej cenie nie było nic innego, poza tym o tym, że to są totalne podróbki dowiedziałem się jak do kolesia napisałem.. Jak ktoś sobie kupuje podróbki zegarków, air maxów za 50+$ to jest ok, a jak ja chce sobie kupić okulary za 3$ to jestem oskarżany o nie wiadomo co :) Moja znajoma ostatnio kupiła właśnie takie sobie air force 1 za 200zł, bo niby babka sobie zły rozmiar dobrała, a to się okazało, że to nieudolna podróbka z chin którą znalazlem potem na ali za 30$ :)
eteri
AKTYWNY

Postprzez Jacuss » 23 lip 2014, o 16:11

Też mam te okulary SPY+ i są mega :D i dopiero oglądając FAST'n'LOUD się dowiedziałem że to firma jakąs nawet znana i dobra jest :D
Jacuss
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: ASUS Zenfone 5 2/16

Postprzez filozof71 » 23 lip 2014, o 18:28

eteri napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie mówiłem, że kupowanie jakichkolwiek podróbek jest ok, ale skoro wiesz, że ryzykujesz to chcesz jeszcze żeby Chińczyk płacił za paczkę z powrotem. Kurde jak się kombinuje, to się powinno być gotowym wziąć coś na klatę. 4, pary - ok, mogą się zgubić, można mieć w dwóch miejscach, cofam posądzenie. Kupowanie podróbek to sprawa skomplikowana. Spodnie - ok, małego nie urwą, ale okulary bez dobrego filtra rozszerzają źrenice itd. Zegarek to już w ogóle nie moja bajka, żeby nosić taki ciężar z bransoletą. Ludzie o niskiej samoocenie muszą się wspomagać markowymi przedmiotami, a jak ich jeszcze na nie nie stać to jest podwójna rozpacz. W ogóle zegarki to pic na wodę od kiedy wynaleziono kwarc - marki były ważne jak trza było mechanicznie wydłubać dokładny mechanizm, tam się liczyła wiedza i dokładność stąd ważna była marka.

pozdr Filozof71

Pochwały przyznane za posta: 2
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: LeEco Le 2 Max X822
ROM: Cuoko92 18s

Postprzez mortimer » 23 lip 2014, o 18:54

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

oto jest zaiste filozoficzna powiastka - od okularów, przez spodnie, małego, zegarki, psychologiczne analizy profili osobowościowych, po zegarmistrzostwa sztukę.
well done.
mortimer
AKTYWNY

Postprzez arcadioush » 23 lip 2014, o 23:46

filozof71 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Szacun.
Filozof, pozwól, że będę Cię w przyszłości cytował, bo moje posty n/t używania podrób są kasowane za zbytnią dosadność, złośliwość i chamstwo. ;-)
arcadioush

Telefon:: xxx

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić