• Reklama

Około 100$ nowy/używany dla kobiety.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Około 100$ nowy/używany dla kobiety.

Postprzez zhongguo » 23 wrz 2015, o 21:45

Cena (bez VAT): 100 $
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: do 5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: minimum 1 GB RAM
Dual/Single sim:
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):
Wymagania (parametry, funkcje): Sprawny GPS, wytrzymała bateria.
Opis:
Nie mogę ostatnio wybrać telefonu dla mojej kobiety. Byłem już zdecydowany na DOOGEE Nova, ale Chińczyk nie miał go na stanie, więc anulowałem zakup, później doczytałem, że jego bateria jest mniejsza niż podawana w specyfikacji i się zraziłem.

Jednak problem przez to jeszcze większy, bo wiem, że ciężko o odpowiednika telefonów z Chin z krajowego rynku (używek/nowe) jeżeli chodzi o płynne działanie. Przeszukałem już tyle tematów i swoje zakamarki pamięci i dalej cięzko mi się zdecydować. Chodzi najbardziej o płynne działanie (ale bez większych wymagań), dobry gps i wytrzymałą baterię.

Poza doogee na myśl przyszedł mi mój były telefon, ZTE V987, używka jest akurat za 300 zł, a to był bardzo solidny telefon. Reszta chińczyków nie chce tanieć mimo upływu czasu, no chyba że coś przeoczyłem.

Może wy macie jakieś propozycje? Rozważę wszystkie.
zhongguo

Pochwały: 2
Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Około 100$ nowy/używany dla kobiety.

Postprzez zielony14 » 23 wrz 2015, o 21:47

Mlais MX Base ma pojemną baterię i można go dorwać dość tanio, jest wątek o nim :)
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Oferuję Zwrot części wartości zamówienia !

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
zielony14
VIP

Pochwały: 62
Telefon:: LeTv x600
ROM: BB72 010S

Postprzez Flyagaric » 24 wrz 2015, o 11:21

Ewentualnie, stary, ale wciąż jary Gionee Elife E7 Mini. Można go wyrwać nawet za 90$ na DealsMachine.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 116
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez zhongguo » 24 wrz 2015, o 19:41

Raczej z braku laku wybiorę Doogee, ten Gionee byłby świetny, ale jak zobaczyłem,że deals dolicza za przesyłkę to zrezygnowałem z zakupu. Raczej żadnych promocji już nie będzie, więc wybór padnie na nova.
zhongguo

Postprzez hellhammer » 25 wrz 2015, o 09:01

zhongguo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gionee e7 mini masz za 99,99 na gearbest, jest tam darmowa wysyłka lub za 1,5$ to już nie przesadzaj że te 1,5$ rbi różnice.
chyba, że te 100$ to dla picu podane, i szukasz czegoś do 90, to doogee y100x faktycznie tanszy bo 84,99 na gearbest
Ostatnio edytowano 25 wrz 2015, o 09:05 przez hellhammer, łącznie edytowano 1 raz
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez Niejeden z nas » 25 wrz 2015, o 09:03

Na Gearbest masz Gionee za 99,99 poszukaj, być może są jakieś kupony
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Mi4
ROM: DEV

Postprzez Flyagaric » 25 wrz 2015, o 11:00

Przede wszytskim, to Gionee jest fonem z wyższej półki, a Nova dokładnie odwrotnie. Różnica w odbiorze fona może być drastyczna.
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez pierwszy » 25 wrz 2015, o 12:12

na portalu kimovil y100x otrzymuje wyższą ocenę końscową jak i za design oraz użyte materiały do produkcji, również baterię ma mocniejszą, aparat... ten cały gionee nie wygląda mi na wyższą półkę

http://www.kimovil.com/en/compare/dooge ... fe-e7-mini
pierwszy

Pochwały: 4
Telefon:: mi4c
ROM: miui 8.2 6.12.22

Postprzez zhongguo » 25 wrz 2015, o 12:16

Dzięki wszystkim!
Zamówiłem Gionee z Gearbest, nie pomyślałem w tym wszystkim, żeby sprawdzić na innych stronach, co przecież robię zawsze, ale tym razem nie wyszło.
Jestem zadowolony, że udało się znaleźć coś lepszego od Nova :)
zhongguo

Postprzez Flyagaric » 25 wrz 2015, o 12:20

Nie bądź tylko zdziwiony jak dostaniesz fona z Jelly Bean. Na XDA jest link do oficjalnego KitKata, który ponoć działa fajnie.
Potestuj najpierw oryginalny soft, bo może jest wystarczająco dobry.
Flyagaric
VIP

Postprzez Flyagaric » 25 wrz 2015, o 12:29

pierwszy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Doogee ma historię okłamywania użytkowników co do rzeczywistej pojemności baterii i szczegółów konfigu (kolorują mocno) i ma dział marketingu lepszy niż dział inżynieryjny, to fakt.
Nie wiem po czym wygląd oceniasz - pewnie po zdjęciach, ale E7 Mini, to jest wyższa półka. Dizajn ma dość unikalny, ale nie mnie oceniać czy gorszy, czy lepszy - co kto lubi. Gionee ma dobrą kontrolę jakości i telefon był bardzo drogi jak wyszedł na rynek - patrz cena na spemall - tyle kosztował.
Doogee, ma z kolei problemy nierównej jakości. Jak trafisz ok, to jest fajnie, ale masa problemów jakie raportują uzytkownicy DG świadczy, że ryzyko problemów jest większe.
Nie chcę chwalić tego E7 w ciemno, ale Gionee, to fony z zupełnie innej półki. Czuć w ręce.
Flyagaric
VIP

Postprzez pierwszy » 25 wrz 2015, o 13:12

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

to miałeś gionee w ręce czy nie? przyznam, że nie miałem kontaktu z gionee natomiast y100x miałem i zrobił na mnie b. pozytywne wrażenie! co do koloryzowania przez doogee specyfikacji na papierze to akurat y100x nie można nic zarzucić (no być może bateria... nie wiem) o design się nie będę spierał ale wiem, że y100x (zaokrąglone kształty, smukłość) podoba się kobietom... to, że na spemall gionee kosztował ponad 300$ wg mnie nic nie znaczy...
pierwszy

Pochwały: 4
Telefon:: mi4c
ROM: miui 8.2 6.12.22

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?