• Reklama

Około 100$ nowy/używany dla kobiety.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Około 100$ nowy/używany dla kobiety.

Postprzez zhongguo » 25 wrz 2015, o 13:45

Odnośnie Kimovil,
Ta ocena jest niedokładna.
Aparat:
Doogee ma dużo wyższą ocenę, co jest śmieszne, gdyż Gionee do obu typów zdjęć wykorzystuje lepszy aparat.

Bateria:
Doogee faktycznie zmierzoną pojemność ma około 1800 mAh, a tu też ma wyższą ocenę od Gionee.

Do tego ma więcej czujników. Także nie wiem czemu nie jest lepszy.

Mojej kobiecie bardzo podobał się wygląd Doogee, ale przekonałem ją do Gionee, gdyż uważam, 15$ różnicy wyjdzie jej na lepsze, niż na gorsze.
Bądź co bądź, zamówiony i jeszcze raz dzięki za pomoc :)
zhongguo

Pochwały: 2
Telefon:: Lenovo

Reklama

Postprzez Flyagaric » 25 wrz 2015, o 13:50

Używam jego większego brata.
Ogólnie marka Gionee, to marka premium, więc wszystkie ich fony, to inna klasa niż produkty z dolnych półek. Wykonanie i wykończenie jest topowe.
Pewnie, że dzisiaj nic nie znaczy to, że kiedyś kosztował ponad 300$, ale świadczy o półce, z jakiej fon pochodzi - wykonanie Mini i DG dzieli bardzo duża różnica.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez kaol » 25 wrz 2015, o 14:22

Z racji, że przedział cenowy jest właśnie taki jaki ja jestem w stanie wydać pozwolę sobie na podczepienie się pod temat.

Szukam telefonu mniej więcej za kwotę 100$
Często będę używał do Internetu więc telefon musi chodzić płynnie i się nie przycinać.
Lubię duży wyświetlacz ale nie lubię mieć dużych ramek przy wyświetlaczu.
aparatu raczej nie używam więc nie jest on dla mnie istotny
Lubię robić różne aktualizacje czy przeinstalowywać romy na telefoniewięc chciałbym mieć możliwość i na tym tak robić.
Grać grywam raczej sporadycznie więc nie wymagam od telefonu by była konsolą do gier
Bywa, że zgubię się czasem gdy gdzieś wyjadę i chce by GPS był rozsądny by znaleźć drogę. Nie chce do nawigacji samochodowej, a do spacerów po nowym mieście.
Nie kupuję zbyt często telefonów więc chce mieć coś nie awaryjnego i żywotnego by za 2 lata był funkcjonalny, a nie w rozsypce.

Mam nadzieję, że za dużych wymagań nie mam :D
Znajdzie się coś dla mnie ? :) No chyba,że lepiej poczekać miesiąc i dołożyć trochę i zakupić coś do 130 np. Mlais M52, Meizu m2 (o którym sporo na forum czytałem i ma pochlebne opinie), Lenovo K3 Note.
Najbardziej mnie ciekawi telefon Mstar M1 bo w sklepie geekbuying jest za 100$ i swoimi podzespołami konkurencje przebije. No ale niestety go nie ma dostępnego ;/

Oczywiście jeśli będzie telefon który kosztuje 70$, a będzie o nie wiele słabszy od telefonu za 100$ to wole ten tańszy ;)
Ten GIONEE E7 mini o którym mowa w tym temacie bardzo mi się podoba lecz jednak wyświetlacz do dużych już nie należy. No ale skoro będzie dla mnie idealny to jestem w stanie się do niego przekonać ;)
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
kaol
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Postprzez zhongguo » 25 wrz 2015, o 15:37

kaol napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Raczej ani Lenovo, ani Meizu tak szybko nie potanieją. Mlais Mx jest warty rozważenia, chociaz wychodzi więcej niż 100$.
zhongguo

Telefon:: Lenovo

Postprzez clorox » 25 wrz 2015, o 16:14

@kaol Na Meizu romami się nie pobawisz. Zablokowany bootloader.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 87
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Postprzez yarro » 26 wrz 2015, o 20:07

na http://www.everbuying.net/product970364.html telefon z kuponem kosztuje 71,99USD - 2usd za jakieś 100 punktów co daje 69,99USD
w tej cenie chyba nic lepszego nie znajdę
yarro
AKTYWNY

Telefon:: NOKIA
ROM: 32

Postprzez userek » 14 paź 2015, o 12:34

Elephone Trunk mieści się w tej cenie (trwa wyprzedaż)..
userek

Telefon:: samsung
ROM: 4.4.2

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?