• Reklama

Ogólne pytanie o tablety z Windows, zamiast zwykłego PC (Chu

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Ogólne pytanie o tablety z Windows, zamiast zwykłego PC (Chu

Postprzez konto2 » czwartek, 9 kwietnia 2015, 09:23

Witam,
Mam pytanie o tablety z Windowsem. Wyjeżdżam na pół roku i nie mam możliwości zabrania komputera stacjonarnego.
Pomyślałem nad tabletem z Windows, potrzebuje go do Skype, GG, edycji zdjęć i tekstu.
Wybrałem trzy modele: CHUWI Vi8, Teclast X80HD lub Colorovo City Tab 8 lub 10.1.
Który ma lepsze zaplecze, tj. wsparcie i społeczność? Nie znam tych producentów.

Pytania:
1) Czy w Chuwi Vi8 dual boot partycje z Android usunę i będę mógł dodać do systemowej Windy bez szkody? Chuwi ma jakąś specjalną funkcję, gdzie system zmienia się w locie bez ponownego uruchomienia i tu obawiam się problemów.
2) Czy można zainstalować czystą kopię Windowsa? Np wersję testową Win10, lub Windowsa 8.1 z pendrive (mam licencję). Czy lepiej Win8.1 z Bing?
3) W wersji z HDMI, czy będzie działać przez przejściówki na DVI?
4) Jaki HUB polecacie z min 2 portami USB i który zasili dysk zewnętrzny i/lub naładuje tableta?
5) Jak to jest z instalacją i działaniem programów na dyskach przenośnych lub karcie microSD? Mam parę programów które zajmują 3-4GB, a w takim tempie miejsca zaraz zabraknie. Czytałem że są z tym problemy, prawda?
konto2

Reklama

Powrót do TABLETY