• Reklama

Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Plus!

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez tpawel » 27 wrz 2016, o 21:20

Dobrze prawisz. Presale xiaomi mają chore ceny u resellerow bo jest masa osób napalonych na nowości od nich. Efekt często jest taki że jak już telefon jest in stock to mają go też pozostali sprzedawcy i można go kupić dobre kilkanascie-kilkadziesiat $ taniej. A dostaniesz go w tym samym momencie

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Reklama

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez pawellabedz » 27 wrz 2016, o 23:20

Boże drogi po co się napalać całe życie na te amoledy ? Przecież to tylko wyświetlacz ? Oczy wygniją nam niezależnie od tego czy ips czy amoled
pawellabedz
AKTYWNY
 
Posty: 251
Dołączył(a): 5 lip 2015, o 15:14
Pochwały: 2
Telefon:: Prestigio

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez moth » 28 wrz 2016, o 01:07

ja w sumie bardziej bym chciał zobaczyć ip67 albo nawet 68 w jakimś xiaomi, no ale pewnie się nigdy nie doczekam bo w końcu to są budżetowe telefony.

5s w sumie nie wprowadza wiele nowego, ale wygląda na pewno solidniej niż mi5, no i ciekawe jak będzie ten aparat wyglądał przy mi5.
chociaż najbardziej mnie ciekawi za ile teraz będzie mi5, bo coś tam niby obniżyli ceny, to sklepy też powinny obniżyć.
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez ra-vau » 28 wrz 2016, o 08:00

pawellabedz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bo oprócz bieli, deklasuja ipsy? Jeśli ktos używał samsungow s5/6/S7 go przesiadka na ipsa wywołuje efekt "masz zepsuty ekran? /czemu podświetlenie jest zmniejszone? /co te kolory tak wyblakly?". Jak wlasna kobite na chinczyki przestawialem dokladnie to samo mnie spotkalo. Ekran ma być zyleta, w pelnym słońcu świecić tak by byl czytelny itd.

Inni nie posiadajacy amoleda wczesniej, twierdza ze wypala oczy, itp itd wymysly, sam w starym Wave mialem amoleda i chetnie bym zobaczyl takie ekrany nie tylko w Redmi Pro.

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie wprowadza? Zlikwidowanie (póki co, bo kto wie czy nie zrobia budget edition za jakis czas) wersji 16/32 rom, wkoncu podstawowa jest 64, najmocniejszy (prawie) SOC na rynku, czytnik pod szkłem, oraz jesli poziom aparatu dorówna reszcie 'markowych' telefonow, to cena ktora za miesiąc moze ponownie sprawic ze xiaomi wróci na szczyt.
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez Flyagaric » 28 wrz 2016, o 11:08

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba nie dorówna. Optyka została ta sama, choć początkowo zapowiadali jaśniejszą i z tego co zrozumiałem z opisów, to zabrali mu OiS :/
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez Gravis » 28 wrz 2016, o 11:20

Czyli kolejny odgrzewany kotlecik? :) Nic tylko się cieszyć jak ceny Mi5 zwykłej pójdą jeszcze niżej ;)
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez leoxxx » 28 wrz 2016, o 12:08

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba nie dorówna. Optyka została ta sama, choć początkowo zapowiadali jaśniejszą i z tego co zrozumiałem z opisów, to zabrali mu OiS :/



W sumie to tragedii nie powinno być piksele są tu "ogromne" 1.55 µm. Czyli więcej niż u konkurencji (Samsung ma 1,4 µm). Światła powinno być troszeczkę więcej i zdjęcia w ciemniszych scenach będą (powinny być) lepsze od Mi5. Ale wiadomo, że matryca to nie wszystko i programiści potrafią skopać te najlepsze. Zastanawia mnie czemu w wersji Plus nie ma 3Dtuch... zbędny bajer ale jak już płaci się tyle za smartfona to powinno być.

Trzeba czekać na testy pierwszych recenzentów. Jednak czuje się lekki niedosyt, bo miał być AMOLED i zakrzywiony ekran...
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez Flyagaric » 28 wrz 2016, o 17:18

Pewnie, że nie ma, bo w sumie nawet w Mi5 nie było. Chodzi tylko o te pozorowane działania i szumne zapowiedzi, które się nie sprawdziły.
Zgadzam się ze zdaniem, że nadchodzą dobre czasy na kupowanie Mi5.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez moth » 29 wrz 2016, o 01:03

powoli pojawiają się pierwsze porównania aparatów. mi5s/5s plus i 5s na moje oko wypada tam bez żadnych różnic.

może za rok jak już będzie soft bardziej dopracowany xD
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez RussianYeti » 29 wrz 2016, o 11:39

ra-vau napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bo oprócz bieli, deklasuja ipsy? Jeśli ktos używał samsungow s5/6/S7 go przesiadka na ipsa wywołuje efekt "masz zepsuty ekran? /czemu podświetlenie jest zmniejszone? /co te kolory tak wyblakly?".

Wszystko zależy od przyjętego kryterium. Sporo osób za lepsze kolory uznaje tęczowe, przesycone, nienaturalne barwy. Nie implikuje to jednak że bardziej wierna reprodukcja barw jest gorsza :)
Avatar użytkownika
RussianYeti
AKTYWNY
 
Posty: 329
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 17:32
Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez leoxxx » 30 wrz 2016, o 10:54

Brak 800Mhz w sytuacji gdy Xiaomi chce zdobywać nowe rynki w szczególności europejskie jest trochę dziwne. W wielu krajach Europy poza miastem jest właśnie 800Mhz a tu brak...
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Oficjalnie zaprezentowane - Xiaomi Mi5s i Xiaomi Mi5s Pl

Postprzez pawellabedz » 30 wrz 2016, o 11:55

1) a potem płacz że po pół roku amoled wypalony 2) nie puszczają telefonów wszystkich z 800 mhz bo są przeznaczone na rynek chiński 3) jak nie ma tego pasma nagle nie działa internet ani telefon ? 4) na razie to pasmo to ciekawostka bo na wsi lte to jeszcze rzadkość bo jeszcze dwa lata temu było dobrze jak mi się h+ pokazało
pawellabedz
AKTYWNY
 
Posty: 251
Dołączył(a): 5 lip 2015, o 15:14
Pochwały: 2
Telefon:: Prestigio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron