• Reklama

Odzyskiwanie paczki, która utknęła we Frankfurcie.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Odzyskiwanie paczki, która utknęła we Frankfurcie.

Postprzez blackboxx » 20 lis 2013, o 12:38

Witam. Mam problem. Po zamówieniu, paczka w miarę szybko opuściła Chiny, jednak dziwnym trafem trafiła do Frankfurtu, a nie do PL. Od 18.09.2013 paczka niezmiennie ma status Frankfurt Am Main International, Germany "运输Lù程结束". Niby dostałem, zwrot całej kwoty od sprzedawcy, ale czy jest jakaś opcja, żeby dowiedzieć się czegokolwiek na ten temat? Kto obsługuje tamtejsze paczki? Do kogo we Frankfurcie mogę się zgłosić z zapytanie.
blackboxx

Reklama

Re: Odzyskiwanie paczki, która utknęła we Frankfurcie.

Postprzez Widmo » 26 lis 2013, o 06:17

Na pewno to będzie bardzo skomplikowana sprawa mam znajomego, który jeździ dostawczakiem na międzynarodówce i mówi, że Frankfurt to jest pępek europy, gdzie zlatują prawie wszystkie paczki i stamtąd są rozwożone lub wysyłane samolotem dalej z tego co mi pokazywał zdjęcia i opowiadał to na takim terenie mogła się gdzieś stracić paczka, a znaleźć organ z którym się można skontaktować będzie ciężko, ale najlepiej dzwonić/pisać do danej poczty, która to wysyłała najwyżej oni Cię pokierują do kogo się zwracać we Frankfurcie.
Widmo

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI