• Reklama

Odzież z Chin rozmiar EU XXL?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Odzież z Chin rozmiar EU XXL?

Postprzez szymon_rysiu » 12 gru 2013, o 16:54

Witam! Zamawiałem już parę rzeczy z Chin, m.in. odzież jednak ze względu na to, że moje wymiary nie są standardowe, te 115 kg żywej wagi jest, wszystkie rzeczy które zamawiałem były za małe. I tutaj moje pytanie czy ktoś znalazł jakiegoś sprzedawcę, który oferowałby rzeczy w prawdziwie europejskich rozmiarach XL lub XXL. Wiadomo, że Chinole oszukują i wpisują XXXXXXXL a tak naprawdę to rozmiar max L. Tak na marginesie to dziwi mnie to, że handlują z całym światem a jakieś swoje rozmiary bardzo małe sprzedają (przynajmniej tak jest na aliexpress). A przecież u nas też sprzedawane są chińskie rzeczy w całkiem normalnych rozmiarach.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Reklama

Re: Odzież z Chin rozmiar EU XXL?

Postprzez eSbe » 12 gru 2013, o 18:09

Na materiale oszczędzają :-P
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: czajna

Postprzez victor44 » 19 gru 2013, o 17:30

ciężko Ci będzie ja waze 90 i mam problem ale hicior to klejone metki tasma klejaca na swetrze zamias XL --- XXXL ;)
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Postprzez szymon_rysiu » 19 gru 2013, o 17:51

Hehe jeszcze tylko jakąś koszulke sobie zamówię, może się wstrzelę w rozmiar :) z kurtek, spodni się wyleczyłem nawet skarpety były średnio dobre.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
szymon_rysiu
AKTYWNY

Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić